Dobrá zpráva pro Bayern: Neuer začal trénovat s týmem. „Je to skvělý pocit“

Bayern nabídne nové smlouvy brankářům Neuerovi a Ulreichovi

Manuel Neuer

Jen co se vrátí do branky Manuel Neuer (37), nabídne mu novou smlouvu. Zatím se zotavuje ze svého zranění, ale brzy by měl trénovat se zbytkem týmu. Prodloužit svůj stávající kontrakt by měl podle Kickeru také druhý brankář Sven Ulreich (35). Oběma končí smlouvy 30. června 2024.

Brankář Neuer se po zlomenině nohy vrátil do tréninku

Po dlouhých měsících je Manuel Neuer (37) zpátky na hřišti a pracuje na svém návratu do branky Bayernu Mnichov. V Německu se předpokládá, že v příští sezoně bude jasnou jedničkou. I proto se neustále spekuluje o tom, že Yann Sommer (34) v létě odejde.

🔴 Udrží Sparta Kováře? Manchester United má stále zájem o Sommera

Kolo Muani je prioritou Bayernu. Mané a Gnabry si mohou hledat jiný klub

Randal Kolo Muani
Koláž: inFotbal.cz

Prioriota Bayernu Mnichov je jednoznačná: přivést kvalitního útočníka. A poté, co nevyšel Victor Osimhen (24) z Neapole, francouzský forvard Eintrachtu Frankfurt Randal Kolo Muani (24) je aktuálně nejvýš na seznamu.

Pokračovat
8m
08. 02. 11:13
Bayern Mnichov

Bayern má nového trenéra brankářů, Neuerovi bylo vše dopředu oznámeno

Novým trenérem brankářů v Bayernu Mnichov se stal Michael Rechner. Tohle téma v posledních dnech vzbudilo v klubu celkem velké vášně, když gólman Manuel Neuer zkritizoval odvolání dlouholetého trenéra brankářů Toniho Tapaloviče.

„S Neuerem jsme si vše vyříkali a o Michaelu Rechnerovi ho dopředu informovali,“ oznámili činovníci bundesligového giganta.

🔴 Bayern řeší problém s Neuerem. Kritizuje klub, chystá se interní trest. „Vyrvali mi srdce“

Pages: 12