Jonesův příchod a vyhazov bude Southampton stát 8 milionů liber

Southampton zvažuje angažování trenéra Marsche, kterého nedávno vyhodil Leeds

Vedení Southamptonu zvažuje, že uvolněnou trenérskou pozici obsadí Jessem Marschem, který nedávno skončil na lavičce Leedsu United. Saints dnes rozvázali smlouvu s Nathanem Jonesem. pro změnu zvažuje bývalého kouče Ajaxu Alfreda Schreudera. (The Athletic)

Southampton propustila trenéra Jonese, tým vedl v pouhých 14 zápasech

Rozhodnuto. se zbavil trenéra Nathana Jonese a po včerejší domácí porážce s Wolves (1:2) s ním rozvázal smlouvu. Mužstvo dočasně povede Rubén Sellés a připraví ho na příští zápas s . Jones vedl Southampton necelé čtyři měsíce v pouhých 14 zápasech, ve kterých zaznamenal 9 proher a 5 výher.

„Fotbalový klub Southampton může potvrdit, že se rozloučil s manažerem prvního týmu Nathanem Jonesem. Klub opustili také trenéři Chris Cohen a Alan Sheehan. Vedoucí trenér prvního týmu Rubén Sellés povede tréninky a přípravu týmu před zápasem s Chelsea, který se uskuteční příští víkend,“ stojí v oficiálním prohlášení Saints.

Southampton zatím kouče Jonese podržel, ale ještě jedna prohra, tak končí

Majitelé Southamptonu diskutovali o budoucnosti kouče Nathana Jonese po sobotní porážce 0:3 s Brentfordem. Prozatím ho podrželi ve funkci, ale britská média se shodují, že s další porážkou by o svoje místo na lavičce Saints skončil. V příštím zápase hrají proti Wolves.

OFICIÁLNĚ: Southampton potvrdil nového trenéra Jonese

Hotovo, podepsáno. Nathan Jones se stal nový koučem Southamptonu, kde podepsal smlouvu do roku 2026. Jeho předchozí klub Luton obdržel podle britských médií finanční kompenzaci ve výši 2,5 milionu liber.