Brighton představil Jamese Milnera. Smlouvu má na rok s opcí

Klopp se marně snažil udržet Milnera, nabízel mu i trenérskou roli

James Milner

včera potvrdil odchody čtyř hráčů, kterým končí smlouvy. Je mezi nimi i James Milner (37), přitom toho chtěl trenér Jürgen Klopp udržet a přesvědčit, aby nikam neodcházel. Jeho prosby ale zůstaly nevyslyšeny, zkušeného anglického záložníka s 330 starty v dresu Reds přemluvit nedokázal.

„Padly dokonce návrhy na trenérskou roli. Ale rozhovory nikdy nevedly ke konkrétní nabídce nové smlouvy s anglickým reprezentantem, což naznačuje, že Milner chtěl pokračovat v kariéře jako hráč,“ napsal deník Mirror. Aktuálně jedná s Brightonem a Leedsem.

Liverpool potvrdil čtyři odchody: Firmino, Milner, Oxlade-Chamberlain a Keita

podle očekávání oficiálně potvrdil odchod čtyř hráčů, kterým na konci sezony vyprší smlouvy. Jedná se o brazilského útočníka Roberta Firmina (31) a tři záložníky: James Milner (37), Alex Oxlade-Chamberlain (29) a Naby Keita (28). „Na Anfieldu bude tomuto kvartetu věnováno zvláštní poděkování a další pocty budou následovat na konci sezony,“ napsali Reds.

Leeds by rád přivedl Jamese Milnera

, klub momentálně bojující o záchranu v , by podle informací Daily Mail rád přivedl Jamese Milnera (37). Zkušený záložník naposledy oblékal dres Leeds United před devatenácti lety, když jako mladičký talent nastartoval svou profesionální kariéru.

Hráč v létě odejde z Liverpoolu jako volný hráč. je ale údajně stále vedoucím týmem v boji o Milnerovy služby.

Důležité bude pro případný přestup udržení Leeds mezi elitou. Tým vedený Samem Allardycem je momentálně na 18. příčce, na 17. ztrácí jeden bod.

🔵 James Milner přestupuje do Brightonu. Už odsouhlasil podmínky smlouvy

5m
05. 05. 13:07
Brighton & Hove Albion

James Milner přestupuje do Brightonu. Už odsouhlasil podmínky smlouvy

se chystá uzavřít přestup veterána Jamese Milnera (37). Jednání jsou v závěrečné fázi, zkušený anglický záložník podle Fabrizia Romana odsouhlasil veškeré podmínky smlouvy s platností do 30. června 2024. Milner přichází na volný přestup z Liverpoolu, kde mu s koncem sezony vyprší kontrakt. Čeká se už jen na oficiální potvrzení ze strany klubu.

Pages: 12