Wolves mají první posilu, přichází Cunha z Atlétika

Matheus Cunha se rozloučil s Atlétikem Madrid

S klubem a fanoušky Atlétika Madrid se Matheus Cunha rozloučil na Instagramu a potvrdil tak informace, že v lednu přestoupí do Wolverhamptonu.

„Vám, Atleticos, z celého srdce děkuji. Máte fantastické hráče. Máte fanoušky, díky kterým se cítíte jako doma i na druhém konci světa. S fotbalem je to tak, jako s každou jinou prací, jsou tu ti, kteří jsou ve vedení, mají svou hierarchii, a jsou tu ti, kteří dělají rozhodnutí, a pak také vy musíte dělat ta svá. V mém srdci bude vždycky kus Atleti!“

Následně jště kouč Wolves Julen Lopetegui: “Teď už je jasné, že to bude náš hráč – velmi dobrá posila. Jsem si jistý, že Cunha nám pomůže teď i v budoucnu. Je ideální pro .“

Cunha podstupuje lékařskou prohlídku před přestupem do Wolves

Matheus Cunha dnes absolvuje zdravotní prohlídku před svým přestupem do Wolverhamptonu. Vlci se dohodli s Atlétikem Madrid na půlročním hostování s opcí na přestup za 40 milionů eur, informuje Sky Sports. Na podmínkách smlouvy už je domluvený i Cunha, 4. ledna by tak mohl naskočit do ligového zápasu proti Aston Ville.

Cunha posílí Wolverhampton. K uzavření přestupu máme blízko, řekl kouč

Trenér Wolves Julen Lopetegui prohlásil, že dohoda o přestupu útočníka Atlétika Madrid Matheuse Cunhy (23) je na spadnutí. „Snažíme se vylepšit současný kádr – a Cunha je blízko,“ cituje Lopeteguiho španělský deník Marca. Stejný hráč byl v posledních týdnech spojován také s Arsenalem a údajně nabídnut agentem i do .

9m
18. 12. 11:21
Atlético Madrid

Everton ukončil Rondóna a zajímá ho Cunha z Atlétika Madrid

je jedním ze čtyř klubů, které se zajímají o brazilského útočníka Matheuse Cunhu (23) z Atlétika Madrid poté, co ukončil smlouvu s venezuelským reprezentantem Salomónem Rondónem (33).

Pages: 12