Vydra na radaru v zahraničí. Plat kolem 35 milionů korun ročně, zůstane v Plzni?

Vydra: O Spartě se psalo hodně, ale nic tam skoro nebylo

Útočník Matěj Vydra v rozhovoru pro Sport.cz upřesnil spekulace, které ho před přestupem do Viktorie spojovaly s jinými kluby Spartou, Slavií či řeckým Arisem Soluň.

„O Spartě se psalo hodně, ale nic tam skoro nebylo. O Slavii nevím. S Arisem se vedla sice jednání, hotové ale nic nebylo. Jak pan Šádek nadále stupňoval zájem, sedli jsme si doma se ženou a řekli si k tomu každý svůj názor. No, a jsem v Plzni.“

Matěj Vydra
FOTO: FCVP TV

Viktoria Plzeň představuje dvě velké posily: Roman Květ a Matěj Vydra

Hotovo, podepsáno. Roman Květ a Matěj Vydra už jsou hráči Viktorie , potvrdil západočeský klub.

Vydra naposledy působil v anglickém a po těžkém zranění byl měsíce bez angažmá, nyní se Plzni upsal na 2,5 roku. O možném Vydrově příchodu informoval inFOTBAL.cz už 7. prosince. „Jednání Viktorky bylo rychlé a konkrétní, budu zde mít veškeré potřebné podmínky. Prohlédl jsem si zázemí klubu a je špičkové pro trénink i regeneraci. Jsem rád, že jsme se domluvili a nyní je na mně, abych se dokázal prosadit a byl přínosem, motivaci mám velkou,“ řekl třicetiletý útočník pro klubový web.

Záložník Roman Květ přichází z a kontrakt podepsal na tři roky. Opačným směrem míří na hostování brankář Martin Jedlička. Díky tomu Plzeň snížila přestupovou částku, původně se mluvilo až o 14 milionech korun. Jistota je, že Viktoriáni museli aktivovat výstupní klauzuli, která se podle zákulisních informací v této výši pohybovala.

5E27DC46 D0E6 45FF A11E 1FC0797CB12A
FOTO: fcviktoria.cz

Vydra míří do Řecka za Daridou, tvrdí tamější tisk. Aris má oznámit přestup

Český útočník Matěj Vydra se prý dohodl na přestupu do řeckého klubu Aris Soluň. Podle řeckých zdrojů bude transfer brzy oznámen. Vydra by tak odmítl návrat do české ligy, kde jednal hlavně s Viktorií , a po Vladimíru Daridovi se má stát druhou českou zimní posilou Arisu.

📰 Darida přestupuje do Řecka. Už se fotil s prezidentem Aris Soluň

Matěj Vydra se zapojí do přípravy s Viktorií Plzeň

Matěj Vydra (30) by se po těžkém zranění měl rozehrát na západě Čech. S Viktorií , se kterou jedná o potenciálním angažmá, se podle informací inFOTBAL.cz český útočník dohodl, že se připojí k týmu a absolvuje s ním zimní přípravu.

Nedávno se ve Švédsku spekulovalo také o zájmu BK Häcken a že měl odmítnout přestup do dánského Aalborgu.

Vydra
Pages: 12