Šéf Barcelony o přestupech. Kimmich a Brozovič jsou drazí. Co řekl o Messim?

Xavi otevřeně o Messim a dalších posilách pro Barcelonu. Koho chce přivést?

Xavi Hernández
FOTO: depositphotos.com

pracuje na několika letních posilách. „Máme plán A, plán B, plán C,“ přiznal trenér Xavi Hernández v rozhovoru pro španělský deník Mundo Deportivo. Fanoušci si ze všeho nejvíce přejí návrat Lionela Messiho (35). Ale je to reálné? Xavi mluvil o mnoha jménech.

Pokračovat

Xavi vyslal jasný vzkaz: Potřebujeme pivota a líbí se mi Zubimendi

Trenér Barcelony Xavi Hernández prohlásil, že musí v létě podepsat typologicky podobného záložníka, jakým je Sergio Busquets (34), který se po 18 letech loučí.

„V létě musíme podepsat pivota, je to priorita. Takovým hráčem může být Martín Zubimendi (24, ), je výjimečný. Velmi dobře rozumí hře, dominuje s míčem i bez něj. Zubimendi hraje fotbal, který se nám v Barce líbí. Je to náš styl.“

Zubimendiho přestup do Arsenalu je prý blízko

je údajně „velmi blízko“ dokončení přestupu záložníka Martína Zubimendiho (24) z Realu Socieded. Tvrdí to španělský list AS, podle něhož mají Gunners blízko k dohodě se španělským týmem. Je to údajně i důvod, proč se o hráče přestala zajímat .

Arsenal skautuje dva hráče Realu Sociedad – Zubimendi a Le Normand

poslal své skauty, aby sledovali záložníka Martína Zubimendiho (24) a obránce Robina Le Normanda (26) z Realu Sociedad. Ačkoli o žádném z těchto hráčů ještě nepadlo konečné rozhodnutí, předpokládá se, že Le Normand má ve smlouvě výstupní klauzuli v hodnotě 50 milionů eur. Španělský klub podle novináře Fabrizia Romana nebude chtít ani o euro méně.

Pages: 12