Hašek zase bez angažmá: 12 minut v Polsku, sestup a odchod

Jako případ Hašek. Proč FIFA zakázala přestupy německému Kolínu

1. FC Köln

FIFA minulý týden zakázala přestupy bundesligovému 1. FC na dvě přestupová období. Důvodem je, že německý klub v lednu 2022 podepsal 17letého slovinského útočníka Jaku Cubera Potočnika z Olimpije Lublaň.

Hráč i Kolín byli shledáni vinnými z porušení smlouvy, kterou měl Potočnik podepsanou v Lublani. Tak trochu to připomíná případ Martina Haška ve Spartě.

Pokračovat

Martin Hašek našel nové angažmá v polské Ekstraklase

Bývalý sparťanský záložník Martin Hašek (27) se stal novým hráčem polského týmu Wisla Plock, se kterým podepsal smlouvu do konce sezony s opcí na případné prodloužení o další rok. Hašek nedávno ukončil smlouvu s tureckým Erzurumsporem kvůli „psychickým problémům“.

„Mým cílem je vyhrát každý zápas, který budeme hrát a užít si každou úžasnou chvíli v tomto klubu,“ řekl po přestupu Hašek.

FqDAm6SWcAE

Martin Hašek zase nechce hrát za svůj klub? Turci měli dostat zprávu, že už nepřijede

Po vleklé tahanici kolem rozvázání smlouvy se Spartou bude zřejmě Martin Hašek (27) řešit další pikantní situaci. V tureckém druholigovém Erzurumsporu se údajně nezapojil do přípravy a měl klubu vzkázat, že kvůli „špatnému psychickému stavu“ chce z klubu odejít.