Maddison přestoupil do Tottenhamu. Podepsal do roku 2028

Tottenham je blízko dohody s Maddisonem

Hotspur se blíží k podpisu smlouvy s Jamesem Maddisonem (26) z Leicesteru City, hlásí The Athletic.

O šestadvacetiletého hráče, který má v Leicesteru smlouvu už jen na jeden rok, projevil zájem také . Tottenham je ale aktuálně jasným favoritem. Spurs stále jednají s Leicesterem, dohody by mělo být dosaženo tento týden.

trvá na 60 milionech liber, zatímco Spurs jsou připraveni nabídnout zhruba 40 milionů liber předem plus příplatky. Osobní podmínky by neměly být problémem.

Newcastle hledá posily i v týmech, které sestoupily z Premier League

se podle britského deníku Telegraph dotazuje na potenciální posily z týmů, které sestoupily z , včetně záložníka Leedsu United Tylera Adamse (24), křídelníka Leicesteru Harveyho Barnese (24) a záložníka Jamese Maddisona (26). Ten je údajně také cílem nového manažera Tottenhamu Angeho Postecogloua. Spurs ale musejí zaplatit více než 50 milionů liber, aby Maddisona získali.

Maddison v hledáčku Arsenalu i Newcastlu

James Maddison (26) bude v létě hlavní postavou hromadného odchodu hráčů z Leicesteru. O anglického záložníka se uchází řada klubů .

, a jsou podle Mirroru mezi kluby, které se zajímají o Maddisona, jenž by mohl přijít na přibližně 40 milionů liber, jelikož mu zbývá pouze rok do konce stávající smlouvy.

si ho pravděpodobně cení na více než 50 milionů liber a bude muset doufat, že se o jeho podpis strhne nabídková válka, která zvýší jeho hodnotu.

Maddison v létě opustí Leicester

James Maddison (26) po sezoně nebude pokračovat v kádru Leicesteru. Nezávisle na tom, jak pro skončí současná sezona, se bude Maddison v následujícím přestupovém období stěhovat do nového celku, píše Telegraph.

O služby anglického záložníka mají zájem přední kluby včetně Newcastlu a Manchesteru United. Cena za Jamese Maddisona by se měla pohybovat kolem 50 milionů liber.

⚪⚫ Maddison stojí 50 milionů liber, rozhodl Leicester

Pages: 123