Velký přestup Sao Paula. Do klubu se vrátil Lucas Moura

Lucas Moura končí v Tottenhamu, potvrdil klub. Od července je volným hráčem

Brazilský křídelník Lucas Moura (30) po vypršení smlouvy na konci sezony opustí . Londýnský klub to potvrdil v oficiálním prohlášení. Už v lednu to avizoval také bývalý trenér Antonio Conte.

„K dnešnímu dni za nás vstřelil 38 gólů v 219 zápasech. Chtěli bychom poděkovat Lucasovi za jeho skvělé služby pro náš klub a popřát mu do budoucna jen to nejlepší.“

Tottenham nabídl Lucase Mouru Evertonu

Brazilec Lucas Moura (30) je na přestupní listině. V létě mu končí smlouva, ale s prodejem by souhlasil už teď. Spurs dokonce měli křídelního hráče nabídnout Evertonu. Potíž je v tom, že Moura po těžkém zranění stále není zcela fit. (Mail)

Lucas Moura po sezoně odejde, potvrdil kouč Conte

Trenér Antonio Conte potvrdil zprávy britských médií, že Brazilec Lucas Moura po vypršení smlouvy na konci sezony opustí . „Je to rozhodnutí klubu, jeho kontrakt nebude prodloužen. Tato sezona je těžká pro Lucase. Upřímně, před sezonou jsem ho měl mezi důležitými hráči,“ uvedl Conte na tiskové konferenci.

9m
11. 01. 21:35
Tottenham Hotspur

Lucas Moura na konci sezony opustí Tottenham

nevyužije opci na prodloužení smlouvy s Lucasem Mourou, který tak na konci sezony londýnský klub opustí. Moura je v současné době zraněný a datum návratu není znám. (Sky Sports)

Pages: 12