Dva saúdskoarabské kluby chtějí, aby je posílil slovenský záložník Lobotka

Slovák Lobotka je spojován s přestupem do Chelsea

má podle italského listu Il Mattino zájem o slovenského záložníka Stanislava Lobotku (28) z Neapole. Posílení středu zálohy je jednou z priorit budoucího trenéra Mauricia Pochettina, a tak Blues aktivně začali hledat na trhu typologicky vhodné hráče. O Lobotkovi se prý uvažuje jako o vážném kandidátovi pro tento post. Mezi zájemci má být také .

Lobotka prodloužil v Neapoli smlouvu do roku 2027 s opcí

Hotovo, podepsáno. Slovenský záložník Stanislav Lobotka (28) podepsal s í novou smlouvu s platností do 30. června 2027. Součástí dohody je zároveň opce na automatické prodloužení o další rok. „Nepochyboval jsem ani sekundu. V Neapoli jsem chtěl zůstat,“ řekl Lobotka během včerejška, kdy finišovala jednání.

Lobotka jedná s Neapolí o nové smlouvě. Je to na dobré cestě, řekl

Stanislav Lobotka (28) zahájil jednání s vedením Neapole o nové smlouvě. „Vedeme konkrétní jednání. Ta jsou v plném proudu a je to na dobré cestě. Chci zůstat, nepochybuji o tom,“ řekl slovenský záložník pro italský deník Corriere dello Sport. Nový kontrakt bude platný do června 2027 s opcí na prodloužení do roku 2028.

9m
26. 12. 19:21
Neapol

Lobotka prodloužil v Neapoli smlouvu

si podle novináře Gianlucy di Marzia pojistila Stanislava Lobotku novou smlouvu, která poběží až do roku 2027. Italský klub do ní vložil také opci, díky které může kontrakt automaticky prodloužit o dalších dvanáct měsíců. Podle novináře Di Marzia se oficiální potvrzení očekává v lednu.

Pages: 12