Trenér Bayernu Tuchel poprvé promluvil o rvačce mezi spoluhráči Maném a Saném

Mané v Bayernu zůstává. Dostane pokutu a nezahraje si jeden zápas

Saido Mané

trestá útočníka Saida Maného za jeho fyzické napadení spoluhráče Leroye Saného. Toho udeřil do obličeje poté, co se pohádali po prohře s Manchesterem City (0:3) v Lize mistrů.

Mané se na čtvrtečním tréninku omluvil spoluhráčům a byl suspendován pro nejbližší zápas s Hoffenheimem. Také ho nemine finanční pokuta.

Rvačka v kabině Bayernu: Mané udeřil Saného! Skončil v Mnichově?

Saido Mané a Leroy Sané

Prohra 0:3 na hřišti Manchesteru City měla šílenou dohru. Začalo to už na hřišti – dva spoluhráči Bayernu se nepříčetně hádali, a pokračovali v kabině mimo záběry kamer. Tam Saido Mané (31) zfackoval Leroye Saného (27), který skončil se zakrváceným rtem, než je spoluhráči stačili od sebe oddělit. Jako první o tom informoval německý deník Bild.

Pokračovat

Leroy Sané do Arsenalu? Musela by přijít šílená nabídka

je spojován s dlouhým seznamem ofenzivních hráčů. A to nejen kvůli zranění Gabriela Jesuse. Včera se dokonce objevily spekulace, že by Gunners chtěli získat Leroye Saného z Bayernu Mnichov.

Je na tom něco pravdy? „Podle mých informací se kolem Saného nic neděje. Nemyslím si, že by ho Bayern v lednu prodal, pokud nepřijde nějaká šílená nabídka. Každopádně plánují s ním pokračovat i na jaře,“ řekl novinář Fabrizio Romano.

10m
22. 11. 22:47
Bayern Mnichov

Arsenal prý poslal dotaz na Saneho, Bayern ale prodej odmítá

s několika dalšími nejmenovanými kluby se poptal na situaci ohledně Leroye Saneho. ale dal jasně najevo, ve své odpovědi, že „nemají žádný záměr ho prodat“, napsal server 90min.

Samotný Sane údajně zvažuje své možnosti, ale počítá s tím, že mu trenér Nagelsmann důvěřuje, a v této fázi je nepravděpodobné, že by začal tlačit na odchod.