Crystal Palace představil Jeffersona Lermu, který přichází z Bournemouthu

Lerma končí v Bournemouthu, potvrdil klub

potvrdil, že kolumbijský záložník Jefferson Lerma (28) opustí klub na konci června po vypršení smlouvy. V anglickém klubu působil od roku 2018, kdy přišel za rekordní klubovou částku 30 milionů eur ze španělského Levante. V Bournemouthu odehrál 183 zápasů, vstřelil 12 gólů a stal se velkým oblíbencem fanoušků.

„Jefferson byl pro klub za posledních pět let mimořádným přínosem, ale během vyjednávání o smlouvě nám dal jasně najevo, že hledá novou výzvu,“ uvedl výkonný ředitel Neill Blake. Přestoupit by měl do .

Lerma odejde z Bournemouthu, nejspíš posílí Crystal Palace

Jefferson Lerma (28) by měl zadarmo přestoupit z Bournemouthu do . Kolumbijský záložník dostal více nabídek, ale Palace jsou momentálně nejblíže jeho podpisu.

Lerma odmítl prodloužit smlouvu v Bournemouthu a může odejít zadarmo

Jefferson Lerma (28) odmítl několik nabídek na novou smlouvu v Bournemouthu, takže kolumbijský záložník může po vypršení smlouvy příští rok v létě odejít zdarma do jiného klubu. (Football Insider)

10m
02. 12. 22:12
Villarreal

Záložník Bournemouthu Lerma je cílem Villarrealu

Trenér Villarrealu Quique Setien je prý fanouškem záložníka Bournemouthu Jeffersona Lermy a chce do přivést do svého týmu. Výhodou je, že Lermovi končí smlouva na konci sezony, takže se s ním může od 1. ledna dohodnout na podmínkách.