Lautaro Martínez je otevřený dohodě s Interem Milán o nové smlouvě

Lukaku mě zklamal, řekl Lautaro. Místo Interu tajně jednal s Juventusem

Romelu Lukaku a Lautaro Martínez
FOTO: depositphotos.com

„V tom chaosu, když jsme nevěděli, co se děje, jsem se snažil Romeluovi dovolat, ale nikdy mi neodpověděl. Stejně jako ostatním spoluhráčům,“ říká v rozhovoru pro italský deník Gazzetta dello Sport útočník Interu Milán Lautaro Martínez (25), jehož negativně překvapilo chování belgického parťáka Romelua Lukakua (30).

Pokračovat

Lautaro Martínez se může stát kapitánem Interu, řekl šéf klubu

„Myslím, že všechno směřuje k tomu, aby se Lautaro Martínez stal naším budoucím kapitánem. A že Milan Škriniar odchází do ? Chtěli jsme to udělat lépe, ale něco řeknu až na konci sezony,“ prohlásil generální ředitel Interu Giuseppe Marotta o spekulacích kolem Lautara Martíneze, kterého nově údajně chce také , a odchodu slovenského stopera.

Bayern hledá útočníka. V Itálii se spekuluje o Martínezovi a Vlahovičovi

chce v letním přestupovém okně podepsat nového útočníka, na kterém postaví svou budoucnost. Podle webu Calciomercato jsou na seznamu Lautaro Martínez (25, Inter) a Dušan Vlahovič (23, ).

Bavoři nedávno prodloužili smlouvu o rok s Ericem Maximem Choupo-Motingem (33), přesto trenér Julian Nagelsmann požádal vedení Bayernu, aby přivedli dalšího forvarda, který bude splňovat jeho taktické požadavky. A zrovna o odchodech Martíneze nebo Vlahoviče se nahlas mluví už několik týdnů.

Krizový plán Interu Milán: Tyto hráče prodá, pokud neudělá Ligu mistrů

Lautaro Martínez

bude muset utáhnout opasek, jestliže se v příští sezoně nekvalifikuje do Ligy mistrů. Podle italského tisku existuje krizový plán, který počítá s prodejem několika hráčů. Na seznamu už dlouho visí Marcelo Brozovič a Denzel Dumfries. S jejich odchody se počítá tak či tak. Kdo dál?

Pokračovat
Pages: 12