Oficiálně. Laporte vyměnil Manchester City za saúdskoarabský Al Nassr

Laporte se rozloučil s Manchesterem City. „V srdci mi zůstane spousta vzpomínek“

Španělský obránce Aymeric Laporte (29) se definitivně rozloučil s Manchesterem City a jeho fanoušky. „Bylo to pět a půl nezapomenutelných let. Spousta vzpomínek mi navždy zůstane v srdci,“ prohlásil Nyní se dokončuje jeho přestup do saúdskoarabského Al Nassru za 27,5 milionu eur (660 milionů korun).

Prodeje Manchesteru City: Cancelo do Barcelony, Laporte do Al Nassru

odsouhlasil dva odchody donedávna klíčových obránců. Britská i španělská média se shodují, že brzy budou oznámeny prodeje Joaa Cancela (29) do Barcelony na roční hostování s opcí a Aymerica Laporteho (29) do saúdskoarabského Al Nassru za 27,5 milionu eur (660 milionů korun).

musela prodat nejprve Ousmaneho Dembélého (26) do , jinak by nebyla schopna ekonomicky pokrýt Cancelovu mzdu. Laporteho odchod se přiblížil, jakmile přišel z Lipska Joško Gvardiol (21).

Laporte je na odchodu z Manchesteru City do Saúdské Arábie

Aymeric Laporte

přijal nabídku saúdskoarabského klubu Al Nassr na přestup Aymerica Laporteho (29), uvedl server The Athletic. Španělský obránce je prý otevřený této možnosti, protože v týmu Pepa Guardioly ztratil místo v základní sestavě. Konkurence se navíc po příchodu Joška Gvardiola (21) ještě zvýšila.

V Al Nassru se potká s Cristianem Ronaldem (38), Saidem Maném (31) nebo Marcelem Brozovičem (30).

4m
19. 05. 08:39
Manchester City

Manchester City se zaměří na Gvardiola, jestli Laporte odejde

se v případě odchodu obránce Aymerica Laporteho (28), po kterém šilhá a , zaměří na Joška Gvardiola (21) z , napsal britský deník The Times. Bundesligový klub chce za svého klíčového hráče 100 milionů eur, ale prý je možné, že bude muset s cenou o něco dolů.

Gvardiol je spojován několik týdnů také s Realem Madrid. „Ani není potřeba cokoli říkat o tak velkém klubu, ale já mám s Lipskem podepsanou smlouvu do roku 2027. Uvidíme,“ řekl chorvatský stoper.

Pages: 12