Lampard: Příště už nechci být jen dočasným trenérem

Lampard dokončí sezonu na lavičce Chelsea

Ani nepříjemná série pěti porážek v pěti zápasech nepopraví Franka Lamparda a svou misi dočasného trenéra dokončí podle plánu do konce této sezony, informuje britská televize Sky Sports. Po ní se týmu ujme s velkou pravděpodobností Mauricio Pochettino.

5 zápasů, 5 proher. Vyhodí Chelsea i dočasného trenéra Lamparda?

Frank Lampard

pod vedením dočasného kouče Franka Lamparda nezískala ani bod. Všech pět zápasů prohrála, inkasovala v nich 9 gólů a pouze jeden vstřelila. V Anglii se po včerejší domácí prohře s Brentfordem 0:2 začalo okamžitě spekulovat, jestli legendu klubu nepostihne stejný osud jako jiného „caretakera“ Cristiana Stelliniho v Tottenhamu.

Může být Frank Lampard opravdu vyhozen?

Pokračovat

Ancelotti vyloučil svůj návrat do Chelsea. Lampard odvede skvělou práci, věří

Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti nepočítá, že se po sezoně vrátí do , jak se spekulovalo. Místo toho před vzájemným zápasem v Lize mistrů podpořil dočasného kouče Blues Franka Lamparda, který má smlouvu do června.

„Mám skvělé vzpomínky na Chelsea a na lidi v klubu. Jsem fanouškem Chelsea, samozřejmě. Bylo mi tam skvěle. Ale vrátit se? Ne. Lampard tam odvede skvělou práci. Byl to skvělý hráč a fantastický profesionál. Moc dobře ví, co se ve fotbale může stát. Přišel před týdnem a zná spoustu hráčů, jsem si jistý, že se mu bude dařit. I my je musíme respektovat. Sice neprožívají dobré období, ale v takovém zápase s velkou motivací se může stát cokoliv. Tým mají pořád na velmi vysoké úrovni.“

Lampard: Chelsea je můj klub, bylo to jednoduché rozhodnutí

Frank Lampard

Dočasný trenér  Frank Lampard na první tiskovce řekl, že návrat na Stamford Bridge nezvažoval dlouho. „Bylo to snadné rozhodnutí,“ uvedl před novináři.

Co dalšího řekl?

Pokračovat
Pages: 123