Sparta jedná o pokračování Kováře a Kamenoviče. Řeší i několik dalších odchodů

Krejčí se upsal Hradci Králové na dva roky. „Měl jsem i jiné nabídky“

Ladislav Krejčí
FOTO: fchk.cz

po Václavu Pilařovi (34) představil další hvězdnou posilu – ze Sparty přichází Ladislav Krejčí (30). Na Letné mu vypršela smlouva, s východočeským klubem ji podepsal na dva roky s opcí.

Pokračovat

Ladislav Krejčí posílil Hradec Králové. Ve Spartě mu skončila smlouva

Ladislav Krejčí
FOTO: FAČR

Ladislav Krejčí (30) se v pondělí hlásil na startu letní přípravy v Hradci Králové. Po angažmá ve Spartě, kde mu skončila smlouva, přestupuje jako volný hráč. „Hledal jsem angažmá, které by dávalo smysl. Hradec to splňuje,“ potvrdil Krejčí pro isport.cz. Oficiálně představen bude brzy.

O sparťana Krejčího se zajímají Mladá Boleslav a Hradec Králové

Ladislav Krejčí
FOTO: FAČR

Ladislav Krejčí starší je na odchodu ze Sparty. Na konci měsíce mu vyprší smlouva, která nebude prodloužena, a zájem mají dva české kluby. Podle serveru isport.cz se jedná o Mladou Boleslav a .

O Krejčího definitivním konci na Letné informoval inFotbal.cz v květnu, tehdy se ještě v teoretické rovině zvažoval možný přesun do zahraničí.

Votroci také jednají o příchodech Václava Pilaře (34), kterému končí smlouva ve Viktorii , a útočníka Davida Vaněčka (32). Toho z plánů vyškrtla Sigma Olomouc.

Sparta chce udržet vůdce kabiny Pavelku i Čelůstku. Krejčí skončí

David Pavelka

pomalu chystá mistrovské oslavy, ale také připravuje kádr pro příští sezonu. Podle informací inFotbal.cz má zájem o prodloužení dvou zkušených hráčů Davida Pavelky (31) a Ondřeje Čelůstky (33), se kterými by brzy měla začít jednat o nových smlouvách.

Pokračovat
Pages: 12