West Ham představil Kuduse. Zaplatí za něj 44,5 milionu eur

Kudus ve West Hamu úspěšně prošel lékařskými testy

Ofenzivní záložník Mohammed Kudus (23) úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku v Londýně před svým přestupem z Ajaxu do West Hamu. Smlouva do léta 2028 s opcí na další rok bude podepsána během dnešního dne. Transfer tak bude brzy oznámen.

Kudus nasázel hattrick a odchází do West Hamu. „Asi to byl poslední zápas za Ajax“

Ofenzivní záložník Mohammed Kudus (23) se ve čtvrtek blýskl třemi góly do sítě Lodogorce Razgrad a zvítězil 4:1. Po utkání prohlásil, že to byl zřejmě jeho poslední zápas v nizozemském klubu.

„Nejspíš ano, ale uvidíme, co se stane další dny a jestli dojde k dohodě. Jednání probíhají. ? Ano, to je dobrý klub,“ usmíval se Kudus.

West Ham za něj nabízí 41 milionů eur (988 milionů korun) + 3 miliony eur (72 milionů korun) v bonusech. Očekává se, že tyto podmínky budou lehce upraveny a akceptovány.

Očekává se, že Ajax přijme další nabídku West Hamu na Kuduse

uzavírá dohodu s Ajaxem o přestupu Mohammeda Kuduse (23). Další nabídka ve výši 41 milionů eur (988 milionů korun) + 3 miliony eur (72 milionů korun) v bonusech bude podle The Athletic přijata. Nizozemský klub navíc bude držet 10 % ze zisku z dalšího prodeje. Kudus poté podepíše smlouvu na pět let s opcí.

1m
23. 08. 06:51
West Ham United

Ajax odmítl další nabídku West Hamu na Kuduse

podal novou oficiální nabídku na Mohammeda Kuduse (23) ve výši 42 milionů eur (přes 1 miliardu korun). ji ale odmítl s tím, že za těchto podmínek ji nehodlá přijmout. West Ham se nyní rozhodne, zda ukončí jednání, nebo přijde s dalším návrhem.

Pages: 12345