Libor Kozák bude hrát třetí italskou ligu

Zemětřesení ve Zlíně. Pavel Vrba zůstává, ale škrtne půlku kádru

Pavel Vrba

Až 13 hráčů s velkou pravděpodobností po vypršení smluv nebo ukončení hostování opustí Trinity . Podle informací deníku Sport je nejistá budoucnost i Roberta Hrubého (29), který chce zkusit zahraniční angažmá a kterého jako jednoho z mála by rád sportovní manažer Zdeněk Grygera udržel.

Pokračovat

Zlín se dohodl se dvěma útočníky, Kozák a Balaj se dnes připojí k týmu

Libor Kozák a Filip Balaj jsou novými posilami Trinity , kterému mají pomoct na jaře vystřílet záchranu ve Fortuna lize. Ještě dnes se připojí na Maltě k týmu kouče Pavla Vrby.

„Zlín měl o mě velký zájem, což mě těšilo. Navíc se znám s Pavlem Vrbou a Zdeňkem Grygerou. Nechtěl jsem dlouho čekat. Chtěl jsem mít jasno, a to i vzhledem k tomu, že v létě čekáme rodinu,“ cituje Kozáka zlínský Deník. Na podzim působil ve Slovácku, kde se dohodl na ukončení smlouvy.

Balaj je hráčem polské Cracovie Krakov, odkud přichází na půlroční hostování. „Filip má velký potenciál, který se mu dařilo naplňovat zejména na Slovensku, díky čemuž se také dostal do polského Krakova a my věříme, že na toto opět naváže i zde,“ řekl generální manažer klubu Zdeněk Grygera na klubovém webu.

Posily pro Vrbu: Zlín se domluvil s Kozákem a Balajem

by měli brzy posílit dva útočníci. Podle informací iSport.cz dorazí do týmu Pavla Vrby slovenský útočník Filip Balaj (25), který naposledy hrál za Cracovii Krakov, a Libor Kozák (33). S českým dlouhánem jednal Zlín několik týdnů a nyní má být hotovo. „Příchody obou se dolaďují a počítá se s tím, že se ještě tento týden připojí k týmu na Maltě,“ píše iSport.cz.

Libor Kozák

Kozák do Zlína? Jednání nejsou uzavřená, řekl Vrba

Kouč Pavel Vrba řekl ČT Sport, že spekulace o možném příchodu Libora Kozáka (33), který ukončil smlouvu ve Slovácku, jsou „možná i správné“. Tím nevyloučil příchod zkušeného útočníka, který měl první nabídku na přestup údajně odmítnout. „Nějaké spekulace jsou a možná jsou i správné. Ale dokud jednání nebudou uzavřená, je zbytečné se o tom bavit,“ uvedl Vrba.

Generální manažer Zdeněk Grygera byl sdílnější. „S Liborem Kozákem jsem kontaktu. Mluvil jsem s ním před Silvestrem, zavoláme si i teď v novém roce. Uvidíme, jak se vyvine situace. On si vzal nějaký čas na rozmyšlenou, čeká na nabídky,“ cituje Grygeru Denik.cz.

Pages: 12