Hotovo. Kim Min-jae posílil Bayern Mnichov

Min-jae dorazil na trénink Bayernu. Brzy bude oznámen jeho přestup

Stoper Kim Min-jae (26) dnes dorazil do tréninkového centra Bayernu Mnichov a brzy bude představen jako nová posila bundesligového mistra. Přestupuje z Neapole za 50 milionů eur a smlouva byla podepsána do roku 2028.

Neapol našla náhradu za Kim Min-jaeho v Mönchengladbachu

plánuje nahradit jihokorejského stopera Kim Min-jaeho (26), který přestupuje do Bayernu Mnichov, japonským obráncem Ko Itakurou (26). Zadák Borussie by podle italského deníku Gazzetta dello Sport mohl stát 15 milionů eur.

Min-jae přestupuje z Neapole do Bayernu Mnichov za 50 milionů eur

Kim Min-jae
FOTO: depositphotos.com

dokončil přestup nového stopera Kim Min-jaeho (26), informovala německá televize Sky. Bundesligový mistr aktivoval výstupní klauzuli ve výši 50 milionů eur a vyplatil jihokorejského obránce ze smlouvy v italské Neapoli. Min-jae již úspěšně podstoupil zdravotní testy a podepsal smlouvu do 30. června 2028. Brzy bude transfer oficiálně oznámen.

Min-jae podstupuje zdravotní prohlídku v Bayernu

Jihokorejský obránce Kim Min-jae (26) dnes podstupuje první část zdravotních testů před svým přestupem z Neapole do Bayernu Mnichov. „Brzy se stane hráčem německého klubu, se kterým podepíše smlouvu na pět let,“ informuje novinář Fabrizio Romano.

Pages: 12345