Jonathan David v hledáčku Chelsea

RB Lipsko má zájem o Jonathana Davida z Lille

Red Bull Lipsko se zajímá o kanadského útočníka Jonathana Davida (23), který v letošní sezoně nastřílel v dresu 21 gólů v 30 soutěžních zápasech. Podle reportéra německé stanice Sky Sports Philippa Hinzeho je však přestup nepravděpodobný. „A to vzhledem k tržní hodnotě a konkurenci, protože není žádná výstupní klauzule a přestupní cena je volně obchodovatelná,“ napsal.

Jonathan David asi odejde. Udržet ho bude obtížné, vědí v Lille

Šance Manchesteru United a přivést útočníka Jonathana Davida (22) se zvýšily poté, co trenér Paulo Fonseca připustil, že bude obtížné kanadského reprezentanta po sezoně udržet. „Bude to těžké. Je mu teprve dvaadvacet let. Myslím si, že špičkové evropské kluby se budou snažit Jonathana Davida podepsat,“ řekl.

Vlahovič ven, levnější David dovnitř? Juventus plánuje jiný útok

Z nejistoty jim došla trpělivost. je údajně připraven prodat v létě srbského útočníka Dušana Vlahoviče, jehož hodnota se odhaduje na 80 milionů eur. Nahradit by ho mohl Jonathan David z francouzského . Stát by mohl přibližně o 30 milionů eur méně. (Calciomercato)

10m
04. 12. 15:10
Manchester United

Chelsea a Manchester United chtějí dva stejné hráče do zálohy a útoku

Britský deník The Sun dnes napsal, že a pokukují po dvou stejných posilách – Moises Caicedo () a Jonathan David (). Cena za prvního jmenovaného se odhaduje na 60 až 70 milionů liber.

Pages: 12