Útočník Jawo konečně podepsal smlouvu v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav: Než někoho koupíme, vyhodnotíme si úroveň odchovanců

Generální manažer Mladé Boleslavi David Trunda komentuje pro oficiální web blížící se přestupové okno.

„Dlouhodobě se připravujeme na nejbližší transferové období, které nastane zkraje nového kalendářního roku. Přestoupí k nám gambijský útočník Jawo ze Zlína, zatím na zkoušku přišel nigerijský záložník Dele, sledujeme ještě další hráče na pozice ve všech formacích našeho mužstva.

Zdůrazňuji však, že máme v béčku i dorostu hodně šikovných kluků a teprve až po vyhodnocení jejich aktuální úrovně se díváme na možné příchody z jiných klubů.“

Mladá Boleslav testuje záložníka z Nigérie a chce další posily

Stoper, krajní obránce, střední záložník a ještě jeden útočník. To jsou pozice, které chce přes zimu posílit, potvrdil generální ředitel David Trunda pro sport.cz.

Jeden útočník Lamin Jawo, který na podzim nastupoval za , už se připravuje s Mladou Boleslaví na jarní část sezony. Středočeši aktuálně také testují nigerijského záložníka Deleho Israela (21), který dorazil na zkoušku z lotyšského klubu Daugavpils.

Jawo opouští Zlín a přestupuje do Mladé Boleslavi

ztratil svého nejlepšího střelce. Útočník Lamin Jawo se rozhodl neprodloužit smlouvu a od 1. ledna se stane hráčem Mladé Boleslavi.

„Nyní se řeší, jestli by se na novou adresu nepřesunul už od prosince. Zlín by ušetřil měsíční výplatu hráči a trenér Pavel Hoftych by měl posilu k dispozici dříve,“ píše iSport.cz.

Jawo oznámil Zlínu: Odcházím!

musí přes zimu vyřešit odchod nejlepšího střelce Laminy Jawy (27). Podle informací iSport.cz měl hráč vedení klubu oznámit, že neprodlouží končící smlouvu a během zimy odejde. Na stole má několik nabídek, údajně jsou dvě od českých klubů.