Matoušek zamířil z Českých Budějovic na hostování do Táborska

Potvrzeno. Matoušek bude hostovat v Pardubicích

Ofenzivní záložník Jakub Matoušek (23) podle očekávání opustil Sigmu Olomouc a zamířil na roční hostování do Pardubic. „O tom, že půjdu do Pardubic, jsem se dozvěděl na soustředění v Maďarsku, kde jsem byl se Sigmou. A doufal jsem, že to dobře dopadne,“ řekl Matoušek klubovému webu.

Pokračovat

Pardubice by měl posílit Matoušek ze Sigmy Olomouc

Český záložník Jakub Matoušek (23) odchází ze Sigmy Olomouc a v nadcházející sezoně bude hrát na hostování v Pardubicích, informoval novinář Michal Kvasnica. Součástí dohody je klauzule pro Sigmu, díky které si může Matouška v zimě stáhnout zpět do svého týmu.

Dohoda s agentem? Matoušek zatím nemá nabídku a v Olomouci zůstává

Jakub Matoušek
FOTO: sigmafotbal.cz

Ještě před čtrnácti dny Jakub Matoušek (23) zvažoval „několik možností“ a velký zájem o něj projevily třeba . Zatím však zůstává v Olomouci. „O žádné nabídce nevíme,“ pokrčil rameny asistent trenéra Sigmy Jiří Saňák.

Pokračovat
3m
21. 06. 14:54
SK Sigma Olomouc

Zlatohlávek zamířil z Olomouce do Pardubic, Galuse testuje Karviná

potvrdila, že Tomáš Zlatohlávek (23) dostal povolení zahájit přípravu s Pardubicemi. Podmínky přestupu se nyní řeší. Na odchodu je také obránce Michal Galus (22), kterého si pozvala na testy . Na hostování by měl z Olomouce odejít záložník Jakub Matoušek (23). „Zvažuje několik možností,“ informoval klub. Také o Matouška se zajímaly .

Do přípravy B-týmu Sigmy se minimálně do konce června zapojil nigerijský stoper David Jaja (19), který na jaře působil v Liberci.

Pages: 12