Ze Žiliny do Arsenalu. Polský stoper Kiwior přestoupil za 25 milionů eur

Kiwior byl ohromen. Arteta s ním probíral všechny detaily, prozradil agent nové posily Arsenalu

Agent Rafal Kedzior v podcastu Meczyki prozradil, jak se zrodil přestup Jakuba Kiwiora z italské Spezie do Arsenalu. Oficiálně bude potvrzen začátkem týdne, ale už dnes usedne na tribunu a bude sledovat zápas s Manchesterem United.

„První kontakt proběhl už minulý rok a je velkým úspěchem, že se nám to podařilo utajit. Těsně před Silvestrem měl Kuba videohovor s Mikelem Artetou, diskutovali spolu o mnoha detailech, představil mu svůj plán… Kuba byl ohromen. Nikdo mu nedá jisté místo v základní sestavě, ale šanci dostane. Musí se postupně začlenit do kádru.“

kiwior.40397

Kiwior přestupuje do Arsenalu, letí do Londýna na prohlídku

se rychle dohodl s italskou Spezií na přestupu stopera Jakuba Kiwiora, informuje novinář Fabrizio Romano. Polský obránce brzy odletí s agentem do Londýna, aby absolvoval lékařskou prohlídku a podepsal smlouvu do roku 2028. Přestupní částka se pohybuje kolem 25 milionů eur.

Arsenal jedná o příchodu obránce Kiwiora z italské Spezie

dokončuje přestup polského obránce Jakuba Kiwiora (22), jednání s italským klubem jsou prý ve finální fázi. „Senzační transfer je téměř u konce,“ hlásí polský server Meczyki s tím, že vyjde i se všemi bonusy na 25 milionů eur. Kiwior podepíše smlouvu na 5,5 roku, tedy do 30. června 2028.

Italští giganti nahánějí polskou hvězdu Kiwiora

a bojují o polskou hvězdu světového šampionátu Jakuba Kiwiora (22), který nastoupil ke všem čtyřem zápasům v Kataru. V klubovém fotbalu aktuálně patří Spezii a očekává se, že by jeho lednový přestup vyšel přibližně na 20 milionů eur. (Calciomercato)