Iňigo Martínez je hráčem Barcelony. Přestup z Athletic Bilbao byl potvrzen

Barcelona obdržela zelenou od španělské ligy. Může registrovat smlouvy a posily

Lionel Messi

Velký zvrat. se dočkala schválení ze strany vedení La Ligy k registraci smluv a nových hráčů. Podle zdrojů španělského deníku Mundo Deportivo to znamená, že Lionelu Messimu (35) může být zaslána oficiální nabídka na velký návrat.

Pokračovat

Iñigo Martínez končí v Bilbau, posílí Barcelonu

Zkušený stoper Iñigo Martínez (32) oznámil svůj konec v Athleticu Bilbao. V klubu strávil pět a půl roku, v dresu baskického celku nastoupil celkem k 177 zápasům a v sezoně 2020/21 pomohl k zisku španělského Superpoháru.

Další kroky 32letého obránce by měly mířit do Barcelony a Martínez by se tak stal první letní posilou katalánského klubu. Smlouva by měla být platná do června 2025.

Barcelona očekává, že La Liga brzy zruší její zákaz přestupů

věří, že je jen otázkou času, kdy získá od vedení španělské La Ligy povolení znovu registrovat nové hráče a smlouvy. Katalánci prý úspěšně pracují na snižování mzdových nákladů, což povede k odstranění zákazu a příchodu nových posil.

Kompletně dohodnutý je přestup obránce Iňiga Martíneze (31), který přichází jako volný hráč z a odsouhlasil dvouletou smlouvu do 30. června 2025. Další příchody mají následovat, včetně toho nejočekávanějšího Lionela Messiho (35). Barcelona bude také schopna konečně zaregistrovat nového kontrakty. Kdyby se to nepodařilo například v případě Gaviho (18), byl by tento velký talent bez smlouvy.

6m
14. 04. 09:28
FC Barcelona

Iňigo Martínez stále čeká na Barcelonu a její splnění finanční pravidel

Jak se psalo už před dvěma týdny, Iňigo Martínez je dohodnutý na přestupu do Barcelony a pouze se čeká, až katalánský klub splní finanční pravidla, aby mohl registrovat smlouvy a najímat nové hráče. Připravena je dvouletá smlouva, Martínezovi koncem června vyprší smlouva v .

⤵️
Barcelona předloží nový finanční plán. Po schválení má Messiho návrat volnou cestu

Pages: 123