Hudson-Odoi se rozhodl opustit Chelsea letos v létě a hledá si klub

Hudson-Odoi se vrací z hostování v Německu zpět do Chelsea

Callum Hudson-Odoi (22) nebude pokračovat v Bayeru . Něměcký klub se na sociálních sítích rozloučil s anglickým mladíkem, který se vrátí zpět do kmenové . V Bundeslize nastoupil Hudson-Odoi do čtrnácti zápasů a připsal si jednu asistenci.

Chelsea chce tyto hráče prodat do 30. června

Stamford Bridge

Vedení se snaží prodat několik hráčů před 30. červnem z účetních důvodů. V dubnu jsme tento důvod popsali zde. Nyní britský list Evening Standard přednesl několik jmen, kterých se exodus bude týkat:

Pierre-Emerick Aubameyang
Mateo Kovačič
Christian Pulisic
Hakim Ziyech
Édouard Mendy
Callum Hudson-Odoi
Ruben Loftus-Cheek

Chelsea nebude mít problém s odchodem Hakima Ziyecha

Hakimu Ziyechovi (30) bude v létě nabídnuta možnost odchodu z , píše Jeunes Footeux. Marocký reprezentant by však mohl zůstat v a v Londýně, protože o bývalého křídelníka Ajaxu prý stojí a . V lednu mu nevyšel přesun do , protože se nestihl administrativně vyřídit před uzavřením zimního okna.

Stejný postup bude uplatněn také u několika dalších hráčů, se kterými Chelsea nepočítá, protože potřebuje redukovat široký kádr a snížit mzdové náklady. Britský deník The Sun píše vedle Ziyecha také o těchto jménech: Christian Pulisic, Callum Hudson-Odoi, Ruben Loftus-Cheek, Kepa Arrizabalaga, Romelu Lukaku.

7m
10. 03. 13:33
Bayer Leverkusen

Hudson-Odoi se v létě vrátí z Leverkusenu do Chelsea

Bayer pravděpodobně nebude usilovat o trvalý přestup anglického křídelníka Calluma Hudsona-Odoie (22), až mu v létě skončí hostování z . Podle německé televize Sky by se měl vrátit na Stamford Bridge.

Pages: 12