Potter by se mohl obratem stát novým trenérem Leicesteru

Nový trenér Hoffenheimu? Prioritou má být Hasenhüttl

Ralph Hasenhüttl je největším kandidátem na uvolněný trenérský post v bundesligovém Hoffenheimu, který v neděli večer odvolal dosavadního kouče Andrého Breitenreitera. Informovala o tom německá televize Sky Sports. Hasenhüttl naposledy působil v anglickém Southamptonu, předtím koučoval Red Bull Lipsko.

V Evertonu mají plán B, jestli Bielsa odmítne. Přijít by mohl Ancelotti mladší

ancelotti carlo davide

Marcelo Bielsa je pro jasnou prioritou. Jednání byla zahájena, Argentinec už je aktuálně v Liverpoolu a řeší možné scénáře svého nástupu i dění potom. Nejvíce ho zajímají klubové plány, vize a ochota nakoupit mu vhodné hráče do jeho taktického stylu. Pokud budou všechny Bielsovy podmínky splněny, Everton má trenéra.

🔵 Bielsa ve čtvrtek přiletěl do Anglie a začal jednat

Ale co když odmítne? Pro takový případ rozjel Everton více alternativních řešení. V kontaktu je se Seanem Dychem i Ralphem Hasenhuttem. A britský deník Mail vytáhl ještě jedno zajímavé jméno, o kterém se v managementu Evertonu nahlas hovoří – Davide Ancelotti, syn slavnějšího Carla Ancelottiho.

33letý Ancelotti mladší prostředí v Evertonu dobře zná, pracoval tady pod vedením svého otce a v současné době je součástí realizačního týmu Realu Madrid, kterému Carlo šéfuje. Liverpoolský klub se chystá oficiálně kontaktovat „bílý balet“ a zjistit podmínky, za jakých by případně Davide Ancelotti byl k dispozici. Proti jeho jmenování může hrát nedostatek zkušeností, ale jeho příchod by prý fanoušky nadchnul.

OFICIÁLNĚ: Southampton propustil trenéra, už jedná s novým

potvrdil ranní spekulace a vypověděl smlouvu kouči Ralphu Hasenhüttlovi. Už má ale vyhlédnutou náhradu. Vedení Lutonu totiž oznámilo, že dalo Southamptonu svolení zahájit jednání s jejich trenérem Nathanem Jonesem.

„Rádi bychom uvedli na pravou míru, že klub oslovil představenstvo korektním způsobem, za což jsme vděční, a že celá situace je se Southamptonem i s Nathanem mimořádně přátelská,“ stojí v prohlášení Lutonu.

11m
07. 11. 08:16
Southampton FC

Southampton se rozhodl propustit trenéra Hasenhuttla

Vedení Southamptonu se dohodlo, že Rakušana propustí buď během přestávky mistrovství světa, nebo před svým posledním zápasem před MS který odehraje příští sobotu na Anfieldu proti Liverpoolu.

chtěl s rozhodnutím počkat do přestávky, ale nyní může jednat dříve, píše server The Athletic.