Bayern oficiálně potvrdil příchod Guerreira z Borussie Dortmund

Bayern Mnichov představí Guerreira příští týden

Raphael Guerreiro (29) by se měl stát novou posilou Bayenru Mnichov v pondělí, kdy má podle Fabrizia Romana podepsat smlouvu. „Příští týden bude představen jako nový hráč.“

Dohoda je uzavřena na tři roky a transfer potvrdil i Karl-Heinz Rummenigge z vedení bundesligového mistra. „V Laimerovi a Guerreirovi máme nyní dobré hráče,“ řekl pro stanici DAZN. Portugalský křídelní obránce či záložník skončil v Borussii Dortmund, kde mu vypršela smlouva.

Guerreiro nechal doběhnout smlouvu v Dortmundu, příští týden ho podepíše Bayern

Raphäel Guerreiro (29) se dohodl na přestupu do Bayernu, kam zamíří jako volný hráč po vypršení smlouvy v konkurenční Borussii Dortmund. Podle Fabrizia Romana příští týden odcestuje do Mnichova na zdravotní testy. Smluvní podmínky jsou dohodnuty do roku 2026, stačí podepsat. Guerreiro odmítl nabídku Atlétika Madrid.

Guerreiro do Bayernu? Bossové bavorského klubu dali zelenou

Jednání mezi Raphaëlem Guerreirem (29) a Bayernem pokračují. Mistři Bundesligy chtějí přestup dotáhnout co nejdříve, Karl-Heinz Rummenigge a Uli Hoeneß s potenciální posilou souhlasí. Dohody se ale zatím nepodařilo dosáhnout, informuje Florian Plettenberg.

Obdivovatelem portugalského internacionála je i sám kouč Thomas Tuchel, jenž Guerreira trénoval v Borussii Dortmund. S 29letým hráčem se počítá na levý kraj obrany i do středu zálohy.

4m
02. 06. 19:52
Bayern Mnichov

Guerreiro na radaru Bayernu, sám hráč je přestupu otevřen

Raphael Guerreiro (29) by mohl v létě posílit . V Borussii Dortmund portugalskému hráči končí smlouva a Guerreiro v týmu vicemistrů Německa nebude pokračovat.

Vedení Bayernu vede interní diskuze, které vypadají pozitivně. Zatím ale není nic domluveno.

Pages: 123