Grimaldo posílil Bayer Leverkusen. V Benfice mu končí smlouva

Grimaldo by měl posílit Bayer Leverkusen

Španělský bek Alejandro Grimaldo (27) se chystá podepsat smlouvu coby volný hráč s Bayerem . Novinář Fabrizio Romano to bere za hotovou věc. Grimaldovi končí 30. června kontrakt s Benfikou Lisabon, který neprodlouží. V Leverkusenu už podstoupil zdravotní testy a brzy podepíše smlouvu do roku 2027.

Fulham se zajímá o Grimalda, chce posílit obranu

se v létě chystá výrazněji posílit zadní řady. Jedním z nových jmen, která zavítají na Craven Cottage, by se mohl podle Sky Sports stát Alejandro Grimaldo (27).

Levý bek z Portugalska má dlouholeté zkušenosti z Ligy mistrů a patří mezi hlavní stavební kameny Benficy Lisabon.

Náhradou za Grimalda by se mohl stát český obránce David Jurásek, kterého podle slov Jindřicha Trpišovského právě portugalský klub poctivě sleduje.

🔴⚪ Davida Juráska sleduje Benfica. Posílají na něj nejlepší skauty, řekl Trpišovský

Grimaldo hledá nový klub. Zamířit by mohl do Serie A

Minimálně tři italské kluby mají zájem o španělského levého obránce Alejandra Grimalda (27), kterému na konci června vyprší smlouva s Benfikou Lisabon. Podle italského tisku se jedná o , a . Mezi zájemci se ale měly objevit také a Bayer . Před měsícem se psalo celkem o šesti klubech, které Grimalda sledují.

7m
13. 03. 12:10
Valencia CF

Grimaldo bude volným hráčem. Zájemců je minimálně šest

Španělský levý obránce Alejandro Grimaldo (27) se rozhodl neprodloužit smlouvu s Benfikou Lisabon a v létě může jako volný hráč odejít kamkoli zadarmo. Zájemců je minimálně šest, server The Athletic píše, že Grimaldovi agenti už jednali s Fulhamem a Nottinghamem Forest.

Dotazy přišly také od španělských klubů Realu Sociedad a Valencie. Před pár týdny byl Grimaldo spojován s Borussií Dortmund a zájem měl projevit kouč Bayeru Levekusen Xabi Alonso.

Pages: 12