Garnacho prodloužil smlouvu v Manchesteru United do 2028

Garnacho se upíše Manchesteru United na dalších 5 let

Alejandro Garnacho

Talentovaný Alejandro Garnacho (18) je domluvený na podmínkách nového kontraktu s Manchesterem United. Podle zdrojů ESPN bude prodloužen o pět let do 30. června 2028, řeší se už jen detaily kolem marketingových práv.

Smlouva zároveň upraví výši platu, aby odpovídala aktuálnímu Garnachově postavení v Red Devils. Navíc může ještě růst postupně tím, jak dál poroste jeho důležitost pro tým. Oficiální oznámení by mohlo přijít v nejbližších týdnech.

United se dohodli s Garnachem na nové smlouvě a prý zvažují ještě Fatiho z Barcelony

se dohodl na prodloužení smlouvy se španělským křídelníkem Alejandrem Garnachem (18). Podepsat by měl na další čtyři roky. Red Devils také zvažují přestup talentovaného Ansu Fatiho (20) z Barcelony, píše španělský deník AS.

Garnacho může na Old Trafford podepsat historickou smlouvu

chce, aby Alejandro Garnacho podepsal novou smlouvu na 8 let. To by znamenalo, že by získal nejdelší smlouvu, jakou kdy Red Devils svému hráči nabídli. Chtějí si ale zajistit Garnachovy klíčové roky. Problém je, že Argentinec a jeho agent se nechtějí zavázat na více než čtyři roky. Dohoda je složitá také kolem platových požadavků. Jednání stěžuje i zájem Realu Madrid. (Mirror)

8m
18. 01. 13:15
Manchester United

Garnacho je „blízko“ podpisu nové smlouvy s United

Alejandro Garnacho (18) by měl brzy podepsat novou smlouvu v Manchesteru United. Podle britského deníku Telegraph „je to blízko“. Talentovaný teenager je součástí budoucích plánů trenéra Erika ten Haga a naposledy v manchesterském derby připravil vítězný gól pro Marcuse Rashforda.

Pages: 12