Arsenal dál stoupá. Po Manchesteru City má nejhodnotnější kádr na světě

Potvrzeno. Gabriel Martinelli prodloužil s Arsenalem

Hotovo, podepsáno. potvrdil včerejší informace a prodloužil kontrakt s brazilským křídelníkem Gabrielem Martinellim (21). „Dlouhodobá smlouva“, kterou Kanonýři na svých stránkách neupřesňují, byla podle informací The Athletic podepsána roku 2027 s opcí na další dva roky.

„Je skvělé, že s námi Gabi podepsal novou smlouvu. Základy našeho týmu jsou i nadále postavené na mladých talentech. Gabimu je teprve 21 let, ale je to hráč s velkými schopnostmi a osobností. Je důležitou součástí naší budoucnosti,“ řekl sportovní ředitel Edu.

„Naši fanoušci vidí jeho kvalitu a energii pokaždé, když oblékne dres, a každý den je úplně stejný na tréninku. Navíc je mladý, takže od něj můžeme čekat ještě víc. Jsme nadšeni, že můžeme nadále rozvíjet jeho obrovský talent,“ dodal trenér Mikel Arteta.

Brzy by měli v Arsenalu prodloužit smlouvy také Bukayo Saka a William Saliba.

Arsenal si pojistil Gabriela Martinelliho. Oficiální oznámení brzy

Brazilské křídlo Gabriel Martinelli (21) podepsal s Arsenalem novou smlouvu na 4,5 roku do 30. června 2027. Předchozí kontrakt by vypršel v červnu 2024. Kanonýři si navíc do smlouvy vložili opci na prodloužení o další dva roky, informuje server The Athletic. Čekáme na oficiální potvrzení.

Arsenal udrží Martinelliho novou smlouvou

Brazilec Gabriel Martinelli (21) se dohodl na nové smlouvě s Arsenalem. Stávající kontrakt, který měl vypršet v létě 2024, vylepší a prodlouží o 4,5 roku od tohoto období, tedy do 30. června 2027. Jednání jsou v závěrečné fázi. (The Athletic)

9m
25. 12. 17:10
Arsenal FC

Arsenal by měl brzy prodloužit Martinelliho

Jednání mezi Gabrielem Martinellim a Arsenalem o nové dlouhodobé smlouvě se blíží do finále. Ještě není hotovo, domlouvají se poslední detaily, ale brzy by měly obě strany stvrdit dohodu svými podpisy. Martinelli, Saka a Saliba jsou pro prioritami, co se týká prodlužování smluv, tvrdí novinář Fabrizio Romano.

Pages: 12