Frimpong touží po přestupu do Manchesteru United

Wan-Bissaka do West Hamu? Kladiváři sledují Coufalova konkurenta

Aaron Wan-Bissaka (25) zatím nemá jistotu, že bude v Manchesteru United pokračovat. Kouč Erik ten Hag hledá nového pravého beka a stále se spekuluje, že se snaží získat hvězdu Bayeru Jeremieho Frimponga (22). V takovém případě by se Wan-Bissaka ocitl na přestupové listině, což bedlivě monitorují jeho bývalý klub a .

Kladiváři mají v týmu Vladimíra Coufala (30), ale zatím nepotvrdili, že by uplatnili dvouletou opci a českého reprezentanta prodloužili. Pokud to neudělají, Coufalovi vyprší smlouva koncem června.

Frimpongův agent se potkal také se zástupci Bayernu a Barcelony

Nejen se zajímá o pravého beka Leverkusenu Jeremieho Frimponga (22). Hráčův agent se sešel také s Bayernem Mnichov a Barcelonou. Zatímco bundesligový gigant musí nejprve rozhodnout o budoucnosti Joaa Cancela, kterého má vypůjčeného z Manchesteru City, Katalánci se perou s finančními problémy.

Manchester United projevil zájem o Frimponga z Leverkusen

má podle německé televize Sky zájem o pravého obránce Jeremieho Frimponga z Bayeru . Nizozemský reprezentant má s bundesligovým klubem smlouvu do června 2025.

7m
26. 02. 20:56
Manchester United

Manchester United už plánuje, že pravou stranu obrany obsadí Frimpongem

před letním přestupovým oknem plánuje přivést do svého týmu pravého obránce Jeremieho Frimponga (22) z Bayeru , tvrdí zdroje Football Insider. Údajně si vysloužil nadšené ohlasy skautů z Old Trafford, kteří v této sezóně pozorně sledovali jeho pokrok.

Leverkusen si Frimponga cení na 40 až 50 milionů liber, ale dohoda prý může být uzavřena za určitých podmínek za 30 až 35 milionů liber. Manchester United je každopádně jen jedním z několika špičkových týmů, které touží Frimponga získat.

Pages: 123