Nita po konci ve Spartě přestoupil do Turecka

Nita má nabídku od týmu se dvěma exsparťany. Slušný plat, bonusy i Mercedes

Florin Nita
FOTO: fkpardubice.cz

Florin Nita (36), kterému vypršela smlouva ve Spartě a je volným hráčem, aktuálně zvažuje návrat do Rumunska. Na stole má nabídku od klubu Universitatea Kluž, kde hrají další dva bývalí hráči Sparty Alexandru Chipciu (34) a Bogdan Vatajelu (30). Ten sem přestoupil nedávno a zadarmo z Craiovy.

Pokračovat

Sparta jedná o pokračování Kováře a Kamenoviče. Řeší i několik dalších odchodů

Matěj Kovář
FOTO: .cz

Mistrovská Sparta zahájila přípravu na nadcházející sezonu a intenzivně řeší několik hráčů. S Manchesterem United se stále projednává pokračování hostování brankáře Matěje Kováře (23). Jestliže by si ho anglický klub stáhl, trenér Brian Priske by musel řešit novou jedničku.

Pokračovat

Nita v Pardubicích už chytat nebude. Tahle možnost definitivně padla

Florin Nita
FOTO: fkpardubice.cz

Florin Nita (35) opouští Spartu i . 30. června mu na Letné oficiálně doběhne kontrakt, a pak ho začne platit nový klub. „Pokud jde o Florina, ten už s námi pokračovat nebude, tahle možnost nakonec definitivně padla,“ potvrdil trenér Pardubic Radoslav Kováč v rozhovoru pro idnes.cz. Nita nabídku odmítl a teď zvažuje jiné. Ozvaly se mu Slovan Bratislava a několik dalších klubů, vrátit se může i domů do Rumunska.

Brankář Nita zřejmě opustí českou ligu. Ani Pardubice nevyšly

Rumunský gólman Florin Nita (35) nakonec nebude v české lize pokračovat. Podle serveru isport.cz se rozhodly pokračovat bez něj a nabídka na pokračování byla označena za „zdvořilostní“. Nita, kterému ve Spartě vyprší smlouva na konci měsíce, se tak pravděpodobně vrátí do Rumunska.

Pages: 123