Hapal a Fleišmann v Baníku zůstávají. „A chceme posily pro atraktivnější fotbal“

Přijdou Sparta a Baník o mladé pušky? Karabec a Kaloč na radaru tureckých klubů

Filip Kaloč a Adam Karabec
FOTO: fcb.cz a .cz

a , největší kluby v Turecku, krouží kolem českých nadějí Adama Karabce (19) a Filipa Kaloče (23). Dva záložníci české do 21 let, na které bude trenér Jan Suchopárek sázet na blížícím se mistrovství Evropy, budou pod drobnohledem tureckých skautů. A nejen jich. V případě vydařeného turnaje se očekává, že Sparta a začnou „čelit“ nabídkám z různých koutů Evropy.

Pokračovat

Kaloč po podpisu nové smlouvy v Baníku: Neváhal jsem

„Tady asi nebylo o čem váhat. Za rok v létě by mi končila smlouva, což jsem samozřejmě věděl, a proto to moje agentura taky řešila. V Turecku jsme si akorát s panem Mikloškem a s panem Bělákem sedli a bez problémů jsme se dohodli na prodloužení.“

🔵 Kaloč prodloužil v Baníku kontrakt o 3,5 roku >

Baník si pojistil budoucnost Filipa Kaloče. Dnes si plácl s Luďkem Mikloškem

Filip Kaloč (22), kapitán reprezentační jednadvacítky, prodloužil smlouvu s ostravským Baníkem na dalších 3,5 roku. „Dnes si odchovanec klubu plácl s Luďkem Mikloškem na novou dlouholetou spolupráci,“ raduje se klub.

Kaloč zmínil, že hrát ligu za Baník byl jeho splněný sen. Dalším je týmový úspěch. „Nikdo si ho nezaslouží tolik jako naši fanoušci,“ uvedl na klubovém webu.

„Jsme rádi, že jsme to dotáhli. Filip patří k hráčům nastupující generace a na svůj věk už má i poměrně dost ligových a reprezentačních zkušeností. Věříme, že dále poroste a vypracuje se v jeden z pilířů Baníku,“ řekl šéf sportovního úseku Mikloško.

w16.9
FOTO: fcb.cz