Barcelona dává dohromady seznam hráčů, které se pokusí prodat

PSG se stále nevzdalo naděje, že Messi zůstane v jeho týmu

Lionel Messi

Vedení Paris Saint-Germain se stále nevzdalo myšlenky, že udrží argentinskou hvězdu Lionela Messiho (35) ve svém týmu. Podle katalánského Sportu doufá, že se s ním podaří dohodnout na nové smlouvě, která prodlouží jeho setrvání o další rok – a tím odvrátí zájem jeho bývalého klubu Barcelony.

Pokračovat

Barcelona umístila Ferrana Torrese na přestupní listinu

Ferran Torres je na odchodu z Barcelony a jeho umístění na přestupní listinu údajně začalo zajímat několik klubů. Katalánci se snaží dostat zpět alespoň část z 55 milionů eur, které zaplatili před rokem za jeho přestup z Manchesteru City. Jenže Ferran Torres na Camp Nou nezáří, spíše naopak. Španělský deník Sport spekuluje o zájmu Atlétika Madrid.

Barcelona je ochotna prodat Ferrana Torrese

je ochotna prodat Ferrana Torrese – pouhých 12 měsíců poté, co ho přivedla z Manchesteru City. Barcelona údajně požaduje přibližně 50 milionů eur. V posledních měsících byla s útočníkem spojována řada klubů, včetně Arsenalu. (Fichajes)

10m
15. 12. 13:39
FC Barcelona

Arteta stojí o Ferrana Torrese, zná ho z Manchesteru City

Další hráč na seznamu Arsenalu: Ferran Torres z Barcelony. Podle deníku Bild se ho Gunners pokusí ulovit už v lednu, protože jde o hráče, o kterého stojí především kouč Mikel Arteta. Oba spolupracovali ještě během angažmá v Manchesteru City.

Pages: 12