Chelsea projevila zájem o brankáře Emiliana Martíneze

Emiliano Martínez chce zůstat v Aston Ville

Brankář Emiliano Martínez (30) tvrdí, že hodlá zůstat v Aston Ville, přestože je o argentinského reprezentanta a mistra světa velký zájem. Naposledy se mluvilo například o zájmu Tottenhamu. (Mirror)

„Moje kariéra šla po příchodu do Aston Villy nahoru. Vždycky jsem říkal, že jsem tomuto klubu vděčný a že jsem tu rád. Moje rodina je tu šťastná, můj kluk je posedlý fotbalem a hraje v akademii do 6 let. Líbí se nám tady a doufám, že nás čeká ještě mnoho společných let.“

Tottenham hledá brankáře. Oslovit chce i mistra světa Martíneze

Hotspur usilovně shání novou brankářskou jedničku. Po zprávě, že se pokusí získat Jordana Pickforda (29) z Evertonu, je ve hře další jméno. „Konkrétní zájem má o Emiliana Martíneze (30) z Aston Villy a v nadcházejících týdnech může předložit nabídku,“ informuje novinář Gastón Edul z argentinské televize TyC Sports.

🔵 Tottenham škrtne Llorise a chce přivést Pickforda

Nahradí Emiliano Martínez v Tottenhamu Llorise?

zvažuje přestup argentinského brankáře Aston Villy Emiliana Martíneze (30) jako potenciálního nástupce zkušeného Francouze Huga Llorise (36), píše server 90min. Martínez má být v užším výběru.

7m
21. 02. 19:53
Aston Villa

Aston Villa by mohla v létě prodat gólmana Martíneze

v létě zváží nabídky na brankáře Emiliana Martíneze (30), ale bude požadovat vysokou částku. Argentinský gólman dal jasně najevo svou ambici vyhrát Ligu mistrů, a přestože Villans nejsou pod finančním tlakem, podle britského deníku Mail se myšlence drahého prodeje nebrání. Martínez byl díky velkolepým výkonům na mistrovství světa v Kataru, kde pomohl Argentině k titulu, vyhlášen brankářem turnaje.

Pages: 12