Džeko podepsal dvouletý kontrakt s Fenerbahce

Edin Džeko letí do Istanbulu dokončit přestup do Fenerbahce, potvrdil klub

Edin Džeko
FOTO: depositphotos.com

Bosenský útočník Edin Džeko (37) definitivně končí v Interu Milán, kde neprodloužil smlouvu, a jako volný hráč míří do . S tureckým klubem je domluvený na dvouleté smlouvě s platem 4 miliony eur za sezonu + 1 milion eur v bonusech.

„Edin Džeko přiletí do Istanbulu, aby se podrobil lékařské prohlídce a dokončil jednání o přestupu,“ oznámil turecký klub.

Dvojí obchod na trase Itálie – Turecko. Džeko a Cuadrado blízko přestupu

Turecké Fenerbachce jedná o dvou velkých posilách. Z Interu Milán by se mohl stěhovat Edin Džeko (37), by mohl po šesti letech opustit Juan Cuadrado (35). Agent obou hráčů je podle informací Sports Digitale v Istanbulu a bude řešit odchod do Fenerbachce.

Opustí Džeko Inter? Smlouva mu končí na konci měsíce, nabídku dostal od Fenerbahce

Edin Džeko
FOTO: depositphotos.com

Bosenský útočník Edin Džeko (37) stále nepodepsal novou smlouvu, přestože se začalo jednat už v průběhu jara. Inter mu údajně nabízí kontrakt pouze na rok a s výrazným snížením platu. Ten současný mu na konci tohoto měsíce vyprší.

Toho chce podle italského tisku využít , které nabízí Džekovi smlouvu na dva roky s platem 4 miliony eur ročně + bonusy. Turecký klub nyní čeká na odpověď, kterou by měl dostat příští týden. Před finále Ligy mistrů se Džeko nechtěl soustředit na nic jiného.

4m
13. 05. 18:26
Inter Milán

Šéf Interu Milán: Bastoni prodlouží. Džeko a Lukaku? Uvidíme

Romelu Lukaku

Generální ředitel Interu Giuseppe Marotta se vyjádřil k budoucnosti několika hráčů.

Alessandro Bastoni (24, smlouva do 2024): „Jsem si jistý, že přijme náš návrh na prodloužení smlouvy a že dosáhneme dohody. Po jednání s hráčem i jeho agentem panuje optimistická nálada.“

Edin Džeko (37, smlouva do 30. června 2023): „Musíme společně s Edinem udělat rozhodnutí. Jsme v situaci, kdy se scénář může kdykoli změnit na základě umístění na konci sezony.“

Romelu Lukaku (29, hostování vyprší 30. června 2023): „Nevím, co s ním plánuje . Možná ho její nový trenér bude chtít v týmu? Ale vím, že Romelu je v Interu šťastný. Dávám 60% šanci tomu, že bude hrát za Inter v příští sezoně.“

Pages: 12