Newcastle na nákupech v Miláně? Ve hře jsou Dumfries a Brozović

Dumfries vyměnil agenta a může v létě tlačit na přestup

Nizozemský pravý obránce Denzel Dumfries (26) z Interu Milán vyměnil agenta a podle novináře Fabrizia Romana by mohl v létě hledat nový klub. Minulá přestupová okna byl často spojován s a Manchesterem United.

Novinky z Old Trafford: Kane spíš ne. Na radaru Osimhen, Vlahovič a Dumfries

Harry Kane

nebude v létě riskovat vleklá jednání o přestupu Harryho Kanea (29), protože si uvědomuje časovou náročnost, kterou by to neslo. Tottenham nechce anglického útočníka prodat, proto se Red Devils zaměří na jiné alternativy. Podle ESPN chtějí zkusit nigerijského forvarda Victora Osimhena (24) z Neapole a Srba Dušana Vlahoviče (23) z Juventusu.

Z se United pokusí vykoupit také jeden ze svých dlouhodobých cílů – nizozemského obránce Interu Milán Denzela Dumfriese (26), informuje server Football Insider.

Naopak v plánu na Old Trafford je poslat v příští sezoně na hostování uruguayského křídelníka Facunda Pellistriho (21), píše Manchester Evening News.

Krizový plán Interu Milán: Tyto hráče prodá, pokud neudělá Ligu mistrů

Lautaro Martínez

bude muset utáhnout opasek, jestliže se v příští sezoně nekvalifikuje do Ligy mistrů. Podle italského tisku existuje krizový plán, který počítá s prodejem několika hráčů. Na seznamu už dlouho visí Marcelo Brozovič a Denzel Dumfries. S jejich odchody se počítá tak či tak. Kdo dál?

Pokračovat

Inter už hledá náhradu za Dumfriese. Top variantu vidí v Bayernu

počítá s tím, že Denzel Dumfries (26) po sezoně odejde. Největší zájemce? Manchester United. Italové proto začali na pravou stranu obrany hledat náhradu. Vidí ji v Bayernu. Podle italského listu Gazzetta dello Sport se Inter bude snažit přivést Noussaira Mazraouiho (25) z Bayernu Mnichov. Tam si v lednu vyhlédli také Benjamina Pavarda (26), ale nabídku Němci odmítli.

04 Mazraoui 240522 DON
Pages: 1234