Žádný vyhazov. Moyes zůstane trenérem West Hamu

West Ham chce snížit vliv trenéra Moyese na přestupy

plánuje obsadit funkci fotbalového ředitele, aby snížil nároky na sportovního ředitele Marka Noblea a také omezil vliv trenéra Davida Moyese na přestupy, pokud zůstane na lavičce Kladivářů. Je to snaha vyřešit pochybnosti ohledně nedávné přestupové strategie, píše britský deník Guardian. Mezi potenciální kandidáty patří bývalý sportovní ředitel Liverpoolu Michael Edwards, Paul Mitchell, který končí v , Lee Dykes z Brentfordu a Lee Congerton z Atalanty.

Moyes zůstane trenérem West Hamu, pokud sám nerezignuje

David Moyes

chce, aby David Moyes zůstal jeho manažerem i v příští sezoně. Podle britské televize Sky Sports se nechystá jeho odvolání, jak se v posledních týdnech neustále spekulovalo, a pokud neskončí zkušený trenér sám od sebe, ke změně na lavičce Kladivářů nedojde.

„Na konci současného ročníku se uskuteční jednání o Moyesových plánech na příští sezonu. West Ham nikdy nejednal s žádnou potenciální náhradou.“

Kouč Marco Silva má výstupní klauzuli 6 milionů liber

Trenér Fulhamu Marco Silva má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 6 milionů liber. Podle britského deníku Mail o něm uvažuje , pokud se na konci sezony rozhodne propustit Davida Moyese.

5m
19. 04. 08:35
West Ham United

West Ham čekají změny. Mluví se o odchodech Součka, Coufala i Moyese

Tomáš Souček a Vladimír Coufal

Nebude to stejný jako v této sezoně. V létě ho čekají velké změny a britská média už spekulují, kdo je na odstřel.

„Jako první půjde David Moyes,“ píše deník Mail. „Existuje stále větší pocit, že ho klub po sezoně odvolá, přestože trenérova smlouva vyprší až na konci příští sezony.“

Pokračovat
Pages: 123