Chelsea nejspíš pošle na hostování zimní posilu Fofanu

Útočník Datro Fofana podepsal s Chelsea smlouvu do roku 2029

Před Novým rokem potvrzený přestup Davida Datra Fofany (20) z FK Molde do byl administrativně dotažen. Talentovaný útočník podepsal s londýnským klubem smlouvu do roku 2029 s opcí na automatické prodloužení o další rok. „Z přestupu jsem nadšený. O Chelsea jsem vždycky snil,“ netají Datro Fofana.

DAR 8756

Chelsea představila nového útočníka. Z Molde přichází Datro Fofana

Hotovo. Útočník David Datro Fofana přestupuje z norského FK Molde do londýnské . Přestupní částka se vyšplhala na 12 milionů eur. „Dosáhli jsme předběžné dohody. Dvacetiletý útočník se k Blues připojí 1. ledna 2023. Těšíme se, až Davida přivítáme v klubu!“ stojí na webu Chelsea.

David Datro Fofana Molde

Chelsea brzy oznámí příchod Datra Fofany

David Datro Fofana je hráč . Přestup je uzavřený, informoval novinář Fabrizio Romano. Po úspěšné zdravotní prohlídce jsou připraveny všechny dokumenty. Brzy bude transfer oficiálně oznámen. Chelsea zaplatila Molde 12 milionů eur.

Útočník Fofana dnes podstoupí v Chelsea zdravotní prohlídku

David Datro Fofana přestupuje do . To je podle novináře Fabrizia Romana hotová věc. Týmy jsou na přestupu domluveny. Talentovaný útočník dnes v Londýně podstoupí zdravotní testy, v den jeho 20. narozenin. Chelsea zaplatí Molde za Fofanu 12 milionů eur.

Pages: 12