Danilo prodloužil smlouvu s Juventusem do roku 2025

Danilo prodlouží své působení v Juventusu

Brazilský obránce Danilo (31) potvrdil, že prodlouží smlouvu s Juventusem: „Brzy přijdou pozitivní zprávy. Jednání už probíhají a vyvíjejí se dobře, chci zůstat,“ řekl italskému deníku Tuttosport. Současná smlouva mu vyprší v roce 2024, ta nová poběží do června 2025 s opcí na prodloužení o další rok. Oficiální oznámení bude učiněno v nejbližších dnech.

Brazilec Danilo přestoupil do Nottinghamu

Forest získal Danila z Palmeiras, který podepsal smlouvu do roku 2029. „Byl to pro mě sen, mluvil jsem s Gustavem Scarpou a ten mi řekl, že Nottingham je skvělé město a Forest má kvalitní tým,“ řekl Danilo. Podle britských médií za něj Nottingham zaplatil 20 milionů eur.

Brazilec Danilo se upíše Nottinghamu

Brazilský záložník Danilo (21) dnes nasedne do letadla směr . V Nottinghamu podstoupí zdravotní testy a po nich podepíše dlouhodobou smlouvu. Přestup, na kterém se Forest dohodli s Palmeiras v pátek večer, vyjde na částku okolo 20 milionů eur, informuje novinář Fabrizio Romano.

9m
10. 01. 09:10
Nottingham Forest

Nottingham usiluje o brazilský talent – Danilo

Forest se snaží získat brazilského záložníka Palmeiras Danila za 18 milionů liber. Ten je považován za jednoho z nejslibnějších mladých záložníků brazilského fotbalu. Forest ale není jediným zájemce, což může finální částku ještě zvýšit. (Telegraph)

Pages: 12