Dvojí obchod na trase Itálie – Turecko. Džeko a Cuadrado blízko přestupu

Alex Sandro a Cuadrado v Juventusu končí. Co Rabiot?

pracuje na možném ukončení smlouvy s brazilským bekem Alexem Sandrem (32). „Pokud vše půjde podle plánu, mohl by klub opustit jako volný hráč,“ informuje Fabrizio Romano. Smlouva končí a nebude prodloužena ani Juanu Cuadradovi (35).

Otazník visí nad francouzským záložníkem Adrienem Rabiotem, který má také kontrakt do 30. června. Dříve bylo jeho jméno spojováno s mnoha kluby, včetně Manchesteru United. Tyhle spekulace ale v poslední době utichly.

Čtyři zajímaví hráči, kterým končí smlouva a mohou být v létě dostupní zadarmo

Italský novinář Nicoló Schira přišel v posledních hodinách s informacemi, že čtyřem zajímavým hráčům nebudou v jejich klubech zřejmě prodlouženy smlouvy. To znamená, že se už teď mohou upsat případným zájemcům a odejít k nim 1. července bez finanční kompenzace.

Raphaël Guerreiro (29, ),
Juan Cuadrado (34, ),
Álex Grimaldo (27, Benfica),
Naby Keita (28, )

Cuadrado na konci sezony opustí Juventus

Juan Cuadrado po sezoně odejde z Juventusu na volný přestup, informují italská média. Jeho smlouva vyprší v červnu a klub je už rozhodnutý, že ji neprodlouží.

11m
14. 11. 09:17
Juventus

Juventus: setrvání Rabiota a odchod Cuadrada?

Adrien Rabiot by nakonec mohl prodloužit smlouvu s Juventusem, informoval italský deník Tuttosport. Francouzský záložník si řekl o nový kontrakt svými výkony v letošní sezoně. Jedinou překážkou by mohly být Rabiotovy požadavky na zvýšení platu. Záložník v současnosti vydělává 7 milionů eur za sezonu.

Naopak smlouva Juana Cuadrada pravděpodobně prodloužena nebude. Podle Calciomercato byl dokonce již nabídnut konkurenčnímu .