Coufal bude pokračovat v Anglii, West Ham aktivoval klauzuli

West Ham čekají změny. Mluví se o odchodech Součka, Coufala i Moyese

Tomáš Souček a Vladimír Coufal

Nebude to stejný jako v této sezoně. V létě ho čekají velké změny a britská média už spekulují, kdo je na odstřel.

„Jako první půjde David Moyes,“ píše deník Mail. „Existuje stále větší pocit, že ho klub po sezoně odvolá, přestože trenérova smlouva vyprší až na konci příští sezony.“

Pokračovat

Wan-Bissaka do West Hamu? Kladiváři sledují Coufalova konkurenta

Aaron Wan-Bissaka (25) zatím nemá jistotu, že bude v Manchesteru United pokračovat. Kouč Erik ten Hag hledá nového pravého beka a stále se spekuluje, že se snaží získat hvězdu Bayeru Jeremieho Frimponga (22). V takovém případě by se Wan-Bissaka ocitl na přestupové listině, což bedlivě monitorují jeho bývalý klub a .

Kladiváři mají v týmu Vladimíra Coufala (30), ale zatím nepotvrdili, že by uplatnili dvouletou opci a českého reprezentanta prodloužili. Pokud to neudělají, Coufalovi vyprší smlouva koncem června.

Coufal o Leverkusenu, budoucnosti a (ne)návratu do české ligy

Vladimír Coufal

Reprezentační obránce Vladimír Coufal (30) v rozhovoru pro Sport.cz přiznal, že v zimě řešil možný přestup do Bayeru . Nakonec je ale rád, že zůstal ve West Hamu. Tam mu končí smlouva posledním dnem června, a ačkoli Kladiváři mají opci na prodloužení, zatím ji neuplatnili. Co plánuje do dalších let?

Pokračovat

Tři možnosti pro Coufala: řeší se Leverkusen i možný návrat do Slavie

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal (30) řeší, kde bude hrát příští sezonu. Ačkoli drží opci na automatické prodloužení jeho smlouvy až o dva roky, zatím s rozhodnutím vyčkává. Je možné, že ji nechá doběhnout do 30. června. V takovém případě by se český obránce stal volným hráčem.

Jaké varianty se nabízejí? Znovu se mluví o velkém zájmu Bayeru , vyloučit se nedá ani návrat do Slavie.

Pokračovat
Pages: 123