Slavia představuje posilu, Mojmír Chytil podepsal víceletou smlouvu

Jurásek, Lingr a další. Trpišovský řeší přestupy: Na hráče Slavie jezdí spousta klubů

Jindřich Trpišovský
FOTO: TV

Slavia vstupuje naplno na přestupový trh a čeká, na které její hráče přijdou nabídky. „Určitě nějací hráči dorazí, někteří zase odejdou. Bude to i záležitost přestupového trhu, koho klub uvolní do zahraničí. To bude asi rozhodující,“ uvedl Jindřich Trpišovský po včerejším utkání v Olomouci (3:2).

Co dalšího trenér „sešívaných“ řekl?

Pokračovat

Sparta rozhodne, zda Fortelný přestoupí natrvalo do Olomouce

Jan Fortelný
FOTO: sigmafotbal.cz

Záložník Jan Fortelný (24) by mohl v létě odejít natrvalo do Sigmy Olomouc, kde momentálně hostuje. Hanáci mají podle iSport.cz velký zájem o permanentní transfer a po sezoně se na toto téma rozběhnou jednání s pražskou Spartou.

Pokračovat

Slavia podepsala Chytila. Do Edenu dorazí definitivně až 1. července

Chytil Slavia
Koláž: inFOTBAL.cz

Reprezentační útočník Mojmír Chytil (23) dohraje sezonu v Sigmě a do pražské Slavie přestoupí na konci sezony. Přestup je definitivně podepsaný s platností od 1. července 2023. Jako první o tom informoval server iSport.cz.

Olomouc na transferu vydělá, přestože by Chytilovi končila smlouva na konci kalendářního roku a odejít by mohl zadarmo. „ zaplatí 14 milionů, ale to je vše. Žádné další bonusy a procenta. Sigma na Chytilovi nebude dále jakkoli participovat,“ tvrdí zdroj iSportu. Otázkou je, jak bude Chytilův transfer v Olomouci vnímán, jestliže jednoho dne odejde ze Slavie do zahraničí za 150 milionů a procenta z dalšího přestupu nebudou…

Podle následného vyjádření sportovního ředitele Olomouce Ladislava Mináře úplně hotovo ještě není a Chytil prý „odejde jen za podmínek, které si stanovila Sigma, včetně bonusů či participace na dalším přestupu“.

Chytil přestoupí do Slavie v létě. S Olomoucí jsme na všem dohodnutí, potvrdil Tvrdík

Nekonečná sága kolem přestupu útočníka Mojmíra Chytila (23) je u konce. Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík potvrdil, že k transferu nedojde v zimním přestupovém okně.

„S Olomoucí jsme na všem dohodnutí. Součástí dohody není, že hráč přijde v tomto přestupním období,“ prohlásil na tiskové konferenci.

Mojmír Chytil
Pages: 123456