Potvrzeno. Choupo-Moting prodloužil smlouvu s Bayernem

Choupo-Moting se domluvil s Bayernem na nové smlouvě. Hledání útočníka ale pokračuje

Minimálně ještě jednu sezonu dostane útočník Eric Maxim Choupo-Moting (33) v Allianz Areně. Podle německé televize Sky se domluvil s Bayernem Mnichov na prodloužení smlouvy do 30. června 2024, přestože kamerunský forvard původně požadoval tříletý kontrakt. Pravděpodobně došlo k úpravě dohody v odstavci o platových podmínkách…

To ale neznamená, že končí hledání nového útočníka. Ve střednědobém horizontu si klubové vedení interně jasně definovalo svůj přestupový cíl. „A nejlépe jim zapadá do systému Harry Kane,“ píše německý list Bild. Usilovat o něj mohou Němci v létě, anebo až v roce 2024. Ve druhém případě by byl k dispozici zdarma, tedy pokud neprodlouží s Tottenhamem smlouvu.

Choupo-Moting opustí Bayern, pokud přijde Kane

Eric Maxim Choupo-Moting (33) už nechce hrát v Bayernu Mnichov druhé housle a chce zůstat v bavorském klubu útočnou jedničkou. Podle informací Sky Sports by kamerunský útočník raději opustil německý klub, pokud by ho posílil Harry Kane z Tottenhamu. Mohlo by to zkomplikovat současná jednání o nové smlouvě a „na nějakou dobu protáhnout“.

Bayern Mnichov chce prodloužit útočníka Choupo-Motinga

bude po mistrovství světa jednat o nové smlouvě s kamerunským útočníkem Ericem Maximem Choupo-Motingem (33), kterému příští léto vyprší současný kontrakt.

“Choupo odvádí fantastickou práci, po MS si na to sedneme,” potvrdil CEO Bayernu Oliver Kahn. Samotný útočník preferuje v Mnichově zůstat.

11m
04. 11. 12:42
Manchester United

Joao Felix do Manchesteru United? Stát bude 125 milionů eur

údajně poslalo na přestupový trh velmi žádaného útočníka Joaa Felixe, protože hledá příjmy do klubové poklady poté, co tento týden bylo vyřazeno z pohárové Evropy. Podle španělské agentury Cadena SER chystá Atlético zásadní přestavbu kádru a potřebuje získat finanční prostředky.

O Felixe se zajímá , spekuluje se, že zájemce musí zaplatit přes 125 milionů eur (v přepočtu přes 3 miliardy korun).

Anglický velkoklub byl zahrnut také do spekulací kolem Erica Maxima Choupo-Motinga, toho chce ale Bayern Mnichov udržet prodloužením smlouvy.

Pages: 12