Další odchod ze Sparty, Höjer jde za Minčevem do Rizesporu

Sparta za Höjera inkasuje přes 20 milionů korun

Casper Höjer

Odchod Caspera Höjera (28) z pražské Sparty je na spadnutí. Dánský bek by měl přestoupit to tureckého Rizesporu. Letenští za 28letého fotbalistu podle informací inFotbal.cz inkasují 900 tisíc eur (cca 22 milionů korun). Součástí dohody bude i 10% procent z dalšího prodeje.

Pokračovat

Höjer přestupuje do Rizesporu, píší Dánové

A11 2
.cz

Dánský server Ekstrabladet informuje o tom, že obránce Casper Höjer (28) přestupuje do tureckého Rizesporu. Potvrdily by se tak informace inFotbal.cz, který o zájmu tureckého celku o sparťanského beka informoval před několika dny.

Pokračovat
EXKLUZIVNĚ

Opustí Letnou Höjer s Minčevem? Sparta jedná s kluby z Turecka a Belgie

Martin Minčev
FOTO: .cz

Obránce Casper Höjer (28) a útočník Martin Minčev (22) by mohli nabrat z Letné směr zahraničí. Podle informací inFotbal.cz se na oba hráče v Praze dotazují kluby z Turecka a . Sparta už o hráčích jedná, nicméně její aktuální postoj je ani jednoho z hráčů neprodávat.

Pokračovat

Udrží ho Sparta? Höjer je na seznamu posil Besiktase

Obránce pražské Sparty Casper Höjer (28) byl zařazen na seznam potenciálních posil istanbulského Besiktase. Dánského obránce si na základě scoutingu velice oblíbil sportovní ředitel Ceyhun Kazanci a doporučil jeho přestup.

Hojer Sparta

Turci se poohlížejí po novém levém obránci, protože se chtějí rozloučit s Arthurem Masuakuem, jehož podzimní výkony byly vyhodnoceny jako nedostatečné. A v nejbližších dnech vedení klubu zahájí s hráčem jednání o ukončení smlouvy.

„Pokud se Besiktasi podaří ukončit smlouvu s Masuakuem, bude 28letý Höjer zřejmě přestupovým cílem číslo jedna,“ informují turecká média. Höjer má podepsanou smlouvu ve Spartě do roku 2024. Jeho přestupová cena by se mohla pohybovat kolem 50 milionů korun.