Cancelo do Barcelony? Kluby jsou znovu v kontaktu

Cancelo a Bernardo Silva: do Barcelony nejprve na hostování?

Bernardo Silva
FOTO: depositphotos.com

údajně předložila Manchesteru City společnou nabídku na hostování dvou hráčů – Portugalců Joaa Cancela (29) a Bernarda Silvy (28), přičemž druhého jmenovaného by v létě 2024 koupila natrvalo. Dříve nemůže kvůli finančním limitům.

Píše to španělský deník Sport s přívlastky jako „vzdálený sen a zakázané ovoce, které je i nadále třešničkou na dortu“. Zatím je nepředstavitelné, že by s touto nabídkou souhlasil. Musel by chtít pouze vyhovět Bernardu Silvovi.

Joao Cancelo se dohodl na osobních podmínkách s Barcelonou

Joao Cancelo
FOTO: depositphotos.com

Portugalský bek Joao Cancelo (29) je podle Fabrizia Romana blízko nového angažmá. Po konci hostování v Bayernu Mnichov už se údajně dohodl na osobních podmínkách se španělskou Barcelonou.

Xavi, trenér katalánského celku, chce Cancela přivést už od zimního přestupového období. využije část financí získaných z prodeje Ousmana Dembélého (26) na transfer Portugalce z Manchesteru City.

Cancelo a Blind končí v Bayernu Mnichov

se podle očekávání rozloučil s Joaem Cancelem (29) a Daleym Blindem (33), kteří nebudou v příští sezoně součástí kádru trenéra Thomase Tuchela. Cancelo se po skončení hostování vrací do Manchesteru City, Blindovi vypršela smlouva a je volným hráčem.

3m
20. 06. 11:52
Manchester City

Cancelo na odchodu z Manchesteru City, další důvod pro udržení Walkera

Joao Cancelo (29) v Manchesteru City pokračovat nebude. Obě strany údajně nechtějí dál spolupracovat, hledá se nejlepší možné řešení. Největším zájemcem o Cancela je .

I kvůli konci portugalského beka v posledních dnech jedná s Kylem Walkerem (33) o případném prodloužení smlouvy.

Pages: 1234567