Marcelo Bielsa je novým trenérem národního týmu Uruguaye

Bielsa se stane trenérem národního týmu Uruguaye

Marcelo Bielsa

Uruguayská fotbalová asociace a trenér Marcelo Bielsa se dohodli na převzetí trenérské funkce u národního týmu. Podle deníku El País právní poradci obou stran již delší dobu jednali o podrobnostech smlouvy – a nyní konečně dospěli k dohodě. Smlouva má být podepsána během několika hodin či dní.

Bielsa naposledy působil v Leedsu United, kde klub vedl tři a půl roku. Jeho prvním zápasem v čele Uruguaye má být 14. června přátelské utkání proti Kubě na Estadio Centenario v Montevideu.

Trenér Bielsa se brzy ujme uruguayské reprezentace

Jak bylo avizováno, Marcelo Bielsa se brzy stane novým trenérem národního týmu Uruguaye. Jednání proběhla v posledních dvou týdnech a nyní jsou ve finální fázi. Po ústní dohodě mezi oběma stranami se nyní čeká na podpis smlouvy.

Bielsa je od února loňského roku, kdy opustil , bez angažmá. Na začátku tohoto roku ho oslovil , ale k dohodě nedošlo a anglický klub upřednostnil Seana Dycheho.

Bielsa by se měl stát trenérem národního týmu Uruguaye

Marcelo Bielsa se stane novým trenérem uruguayské . Jednání jsou ve finální fázi. Řeší se smlouva do mistrovství světa 2026, která v případě postupu bude prodloužena.

8m
07. 02. 06:30

TOP 5 hvězdných trenérů, kteří jsou bez práce a čekají na nabídky

Zidane Pochettino Tuchel

Začíná období, kdy kluby s nepovedeným vývojem sezony sahají nebo začnou sahat ke změnám na trenérských postech. , či už šláply na brzdu. vyhodila Gennara Gattusa, angažoval Seana Dycheho. musel vyjádřit podporu Jürgenu Kloppovi. O dalších se hojně spekuluje.

Kdo trenéra odvolá, může teoreticky sáhnout po hvězdných, ale zřejmě i dražších jménech. Hned několik jich je k dispozici. Kdo čeká na nabídky?

Pokračovat
Pages: 1234