Bernardo Silva za Zaire-Emeryho? Manchester City je připraven zvážit výměnu s PSG

Bernardo Silva má výstupní klauzuli ve výši 50 milionů liber. S Guardiolou má vynikající vztah

Portugalský záložník Bernardo Silva (29) byl na seznamu top evropských klubů. Paris Saint-Germain i měly zájem o služby jednoho z nejlepších ofenzivních záložník světa. Bernardo Silva ale zůstal v Manchesteru City, kde podepsal smlouvu do roku 2026.

Její součástí je i výstupní klauzule ve výši 50 milionů liber. Ta vejde v platnost od následujícího letního přestupového období.

Portugalský středopolař má podle Kylea Walkera (33) výborný vztah s trenérem Manchesteru City Pepem Guardiolou. „Když chceme, abychom měli den volna, řekneme Bernardovi, aby promluvil s Pepem,“ cituje anglického obránce portugalský web O Jogo.

Bernardo Silva myslel na přestup do Barcelony, v nové smlouvě má výstupní klauzuli

Bernardo Silva
FOTO: depositphotos.com

Portugalský ofenzivní univerzál Bernardo Silva (29) si vložil do nového kontraktu s Manchesterem City výkupní klauzuli jako pojistku pro případný přestup do Barcelony příští léto. Píše o tom španělský deník Mundo Deportivo. Podmínkou ale je, že se zlepší finanční situace katalánského klubu, která transfer letos neumožnila.

Klauzule, která má být platná po celou dobu Silvova kontraktu do roku 2026, údajně dosahuje výše 50 milionů liber (přes 1,4 miliardy korun). City si přitom svého klíčového hráče cenilo na 80 až 100 milionů eur.

Bernardo Silva podepsal s Manchesterem City smlouvu do roku 2026

Bernardo Silva (29) přidá k 308 zápasům v dresu Manchesteru City další. Portugalský záložník, jenž je součástí Cityzens šest sezon, podepsal s anglickým klubem smlouvu do roku 2026.

„V Manchesteru City jsem strávil šest neuvěřitelných let a jsem rád, že si tu mohu prodloužit své působení. Vyhrát v minulé sezóně treble bylo mimořádně výjimečné a je vzrušující být součástí týmu, ve kterém je takový hlad a vášeň,“ řekl Silva po podepsání nového kontraktu.

1m
16. 08. 13:19
Manchester City

Bernardo Silva s Manchesterem City podepíše novou smlouvu

Portugalský záložník Bernardo Silva (28) by měl i v následujících sezonách oblékat dres Manchesteru City. Jeden z klíčových hráčů Pepa Guardioly se prý anglickému klubu upíše do roku 2026. Do konce příštího týdne by měla být nová smlouva podepsána.

Zájem o služby Bernarda Silvy mělo hned několik klubů. Znovu se dotazovala , oťukávačky prý proběhly i s Paris Saint-Germain. Na stole měl Portugalec mít i nabídky ze Saúdské Arábie.

Pages: 123456