Slzy i palce nahoru. Azpilicueta po 11 letech opustil Chelsea, už je v Atlétiku

Azpilicueta nakonec do Atlétika Madrid? Rodina ho tlačí k návratu domů

se snaží získat Césara Azpilicuetu (33) z . Španělský obránce je na odchodu z a minulý týden se dohodl na smlouvě s Interem Milán. „Nyní je ale favoritem Atlético. Jednání velmi pokročila, protože hráčova rodina usiluje o jeho návrat do Španělska,“ informuje novinář Fabrizio Romano.

Obranu Interu Milán posílí Bisseck i Azpilicueta

finalizuje přestup německého obránce Yannicka Bissecka (22) z dánského týmu Aarhus. Přestupní částka je v plné výše výstupní klauzule 7 milionů eur, kterou italský klub aktivoval. Na plánech Interu podepsal i Césara Azpilicuetu (33) se nic nemění, informoval Fabrizio Romano. Španělský obránce nyní čeká na souhlas .

Azpilicueta je na odchodu z Chelsea, s Interem se dohodl na smlouvě

Zkušený obránce César Azpilicueta (33) překvapivě řeší s možnost, že by v jejím dresu nadále nepokračoval. Chce zkusit nové angažmá a podle Fabrizia Romana už se dohodl na dvouleté smlouvě s Interem Milán. Očekává se, že ho Chelsea z respektu po dlouhých letech spolupráce uvolní z kontraktu podepsaného do léta 2024.

7m
05. 03. 20:01
Chelsea FC

Chelsea hrozí hráčům prodejem, pokud nepodepíší smlouvy aspoň na 3 roky

Todd Boehly

Spolumajitel Todd Boehly dává svým hráčům ultimátum. Podle britského deníku Telegraph hrozí, že každý hráč, který se nebude chtít zavázat ke smlouvě na nejméně tři roky, bude prodán.

Pokračovat
Pages: 12