Marco Asensio je oficiálně v Paříži. Paris Saint-Germain oznámil přestup

Ugarte a Asensio už jsou hráči PSG. Čeká se na oficiální představení

Manuel Ugarte (22) a Marco Asensio (27) mají za sebou úspěšné zdravotní testy a v pondělí večer podepsali smlouvy a stali se novými posilami Paris Saint-Germain. Ugarte přestupuje ze Sportingu za 60 milionů eur a upsal se do roku 2028. Asensio přichází jako volný hráč po vypršení smlouvy z Realu Madrid, smlouva do 2027.

Marco Asensio a Ugarte podstupují v Paříži lékařské testy, po nich dotáhnou přestup do PSG

Marco Asensio

Španělský útočník Marco Asensio (27) a uruguayský záložník Manuel Ugarte (22) jsou aktuálně v Paříži, kde v nejbližších hodinách podstoupí zdravotní prohlídku a stanou se oficiálně hráči Paris Saint-Germain.

Asensio přichází do týmu francouzského mistra jako volný hráč po vypršení smlouvy v Realu Madrid. Smlouvu podepíše do 30. června 2027. Ugarte přestupuje ze Sportingu Lisabon, který vyinkasuje částku kolem 60 milionů eur, a ještě dnes podepíše smlouvu do roku 2028, informuje Fabrizio Romano.

Asensio se dohodl s PSG na dlouholeté smlouvě

Marco Asensio (27) se údajně dohodl s Paris Saint-Germain na osobních podmínkách nového kontraktu. Podle Fabrizia Romana podepíše španělský křídelník s francouzským mistrem smlouvu do roku 2027. Podepsáno by mělo být příští týden.

v sobotu oficiálně oznámil Asensiův konec v Los Blancos. 27letý Španěl odehrál za Real Madrid 285 zápasů. V dresu bílého baletu nastřílel španělský reprezentant 61 branek, u 32 vstřelených gólů se zapsal jako asistent.

4m
03. 06. 14:01
Real Madrid

Marco Asensio opouští Real Madrid

Marco Asensio

Španělský gigant oficiálně potvrdil, že se Marco Asensio (27) po dlouhých sedmi letech s klubem rozloučí. „ by rád vyjádřil vděčnost a náklonnost Marcu Asensiovi, hráči, který sedm sezón hájil náš odznak a naše barvy,“ stojí v oficiálním prohlášení Realu Madrid.

Pokračovat
Pages: 123456